2016 10 14

Itin daug klydęs Domantas Sabonis vėl pataikė tritaškį

Domantas Sabonis nesitraukia iš „Oklahoma City Thunder“ starto penketo. 20-metis vėl pradėjo rungtynes nuo pirmųjų minučių, bet jo ekipa 94:110 (31:17, 21;41, 22:26, 20:26) nusileido „Memphis Grizzlies“ komandai.
Domantas Sabonis ir Russellas Westbrookas
Domantas Sabonis ir Russellas Westbrookas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ pralaimėjo „Grizzlies“ komandai 94:110.
  • D.Sabonis pelnė 8 taškus.
  • Lietuvis jau pataikė tiek tritaškių (5), kiek per 2 metus NCAA.
  • Domantas prarado kamuolį 4 kartus.

211 cm ūgio puolėjas atgaivino savo tritaškių pataikymą. Dalase prametęs visus 5 tolimus metimus, šį kartą Domantas įskraidino 1 tritaškį iš 2.

Per ketverias draugiškas NBA rungtynes D.Sabonis jau pataikė 5 tritaškius – tiek, kiek iš viso per dvejus metus buvo įmetęs žaisdamas „Gonzaga Bulldogs“.

Nors NBA kritikai abejojo D.Sabonio galimybėmis mesti tritaškius, lietuvis kol kas demonstruoja 45,45 proc. tikslumą iš toli.

Tiesa, aukštaūgis šį kartą klydo itin daug – net 4 kartus.

Iš viso D.Sabonis per 23 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 5 kartus.

Beje, D.Sabonio +/- rodiklis buvo geriausias „Thunder“ komandoje (+2).

„Thunder“ gretose geriausiai sekėsi ispanui Alexui Abrinesui, kuris pataikė 5 tritaškius iš 6 ir surinko 19 taškų. Tik iki pertraukos žaidusio Russello Westbrooko sąskaitoje – 17 taškų.

Memfio komandoje puikiai žaidė Marco Gasolio ir Mike'o Conley tandemas – surinko atitinkamai 21 ir 19 taškų.

Tai buvo trečioji „Thunder“ nesėkmė per ketverias draugiškas rungtynes. „Grizzlies“ atvirkščiai – laimėjo 3 rungtynes iš 4.

Tiesa, „Thunder“ vertėsi bent be trijų branduolio žaidėjų – aukštaūgių Steveno Adamso bei Eneso Kanterio ir puolėjo Andre Robinsono.

„Thunder“: Alexas Abrinesas 19 (5/6 trit.), Russellas Westbrookas 17, Kyle'as Singleris 15, Ersanas Ilyasova 9, Domantas Sabonis 8.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 21, Mike'as Conley 19 (7 rez. perd.), Zachas Randolphas 12, Jeffas Greenas 11, Vince'as Hunteris 10.