2017 12 11

J.Valančiūnas Sakramente neklydo atakuodamas – pataikė ir tritaškį

NBA lygoje „Toronto Raptors“ (17-7) pasiekė šeštą pergalę iš eilės – išvykoje 102:87 (22:17, 32:29, 25:21, 23:20) nugalėjo „Sacramento Kings“ (8-18) ekipą.
„Kings“ – „Raptors“
„Kings“ – „Raptors“ / „Scanpix“ nuotr.

Jonas Valančiūnas žaidė 22 minutes ir pelnė 9 taškus, neprametęs nė karto – tikslus lietuvis buvo ir nuo tritaškio linijos (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.).

Tai antras šį sezoną ir trečias per karjerą J.Valančiūno pelnytas tritaškis.

Beje, „Raptors“ laimėjo visus tris mačus, kuriuose nr. 17 pataikė iš toli.

JV Sakramente taip pat atkovojo 8 kamuolius, kartą kamuolį perėmė, bet triskart suklydo.

„Raptors“ spurtu 13:0 pradėjo rungtynes, netrukus pirmavo 20:5, tačiau „Kings“ jau antrajame kėlinyje pavijo svečius ir netgi išsiveržė į priekį (34:33).

Bet tai buvo viskas. Vėliau „Kings“ kelis kartus dar buvo priartėjusi prie „Raptors“ (57:55, 67:64), tačiau didžiąją laiko dalį Toronto krepšininkai laikė saugų atstumą.

Dwane'as Casey, kuriam tai buvo 500-osios rungtynės prie „Raptors“ vairo, ir vėl dosniai dalijo minutes atsarginiams aukštūgiams.

Pascalis Siakamas žaidė 19 minučių, bet pataikė tik 1 metimą iš 7 ir įsirašė tik 2 taškus. Vidurio puolėjas iš Austrijos Jakobas Poeltlas per 22 minutes pelnė 9 taškus.

„Raptors“ į priekį vedė DeMaras DeRozanas, pelnęs 25 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, bei Serge'as Ibaka, surinkęs 20 taškų.

Kyle'as Lowry šįkart pataikė tik 4 metimus iš 17 (3/12 trit.), bet pelnė 15 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ gretose išsiskyrė 19 taškų pelnęs Zachas Randolphas ir 17 surinkęs Buddy Hieldas. Serbas Bogdanas Bogdanovičius įsirašė 15 taškų.