2017 05 13

J.Wallo metimas išgelbėjo „Wizards“ nuo pražūties NBA Rytuose

Johnas Wallas smeigė tritaškį likus 3,5 sek., išgelbėdamas „Washington Wizards“ nuo pražūties NBA Rytų konferencijos pusfinalyje. „Wizards“ laimėjo rungtynes namuose 92:91 (22:17, 19:25, 25:27, 26:22), o serijos su „Boston Celtics“ rezultatas tapo lygus 3:3.
„Wizards“ – „Celtics“
„Wizards“ – „Celtics“ / „Scanpix“ nuotr.

Apylygėse rungtynėse „Celtics“ likus rungtyniauti pusantros minutės pirmavo penkiais taškais (87:82), bet persvaros neišsaugojo.

Bradley Bealas pataikė vienintelį savo tritaškį, o J.Wallas sumetė baudas ir rezultatas tapo lygus (87:87). Komandoms apsikeitus rezultatyviomis atakomis, Alas Horfordas, likus 7 sek., dar kartą išvedė „Celtics“ į priekį, tačiau lemiamą žodį tarė J.Wallas.

J.Wallas klaikiai pradėjo rungtynes, pataikydamas vos 1 metimą iš pirmųjų 12, Bradley Bealas realizavo tik 1 tolimą metimą iš 8, tačiau šis duetas Vašingtonui vis tiek sukrapštė 64 proc. visų taškų. Dviese jie pelnė 23 iš 26 taškų, kuriuos „Wizards“ surinko ketvirtajame kėlinyje.

"Wizards" po rungtynių

Vašingtono komanda tritaškius metė vos 21 proc. taiklumu (5/24), bet laimėjo rungtynes ir pratęs kovą dėl kelialapio į Rytų konferencijos finalą, kuriame nežaidė nuo 1979 metų.

„Celtics“ lyderis Isaiah Thomasas ketvirtajame kėlinyje pelnė 10 iš savo 27 taškų, tačiau prametė aidint sirenai. Jis galėjo palaidoti „Wizards“ viltis – būtent „laidotuvių“ motyvas buvo karštai aptarinėjamas pasibaigus mačui.

„Celtics“ žaidėjai į „Verizon Center“ areną atvyko vilkėdami juodai – juodais kostiumais, juodais marškiniais, juodomis liemenėmis.

„Niekad nevažiuokite į mano miestą vilkėdami juodai ir kalbėdami apie laidotuves“, – po rungtynių ESPN sakė J.Wallas. „Nežinau, kodėl jie taip padarė, bet mūsų tai iš vėžių neišmušė“, – antrino B.Bealas.

I.Thomas aiškino, kad tai nereiškė jokių užuominų. „Aš visuomet rengiuosi juodai, o kad tai padarė ir kiti – sutapimas.“

Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Bostone pirmadienio naktį. Laimėtojas Konferencijos finale susikaus su „Cleveland Cavaliers“.

Įdomu tai, kad per visas dešimt „Wizards“ ir „Celtics“ akistatų šį sezoną, įskaitant reguliarųjį, pergales šventė šeimininkai.

„Wizards“: B.Bealas 33, J.Wallas 26, M.Morrisas 16, B.Jenningsas 6.

„Celtics“: A.Bradley ir I.Thomasas po 27, A.Horfordas 20, J.Crowderis 10.