2017 01 14

Jono Valančiūno dvigubas dublis padėjo „Raptors“ praryti „Nets“ ir pasiekti rekordų

NBA rungtynėse su „Brooklyn Nets“ (8-31) net septyni „Toronto Raptors“ krepšininkai (26-13) pelnė dviženkles taškų sumas, Jonas Valančiūnas tarp jų.
NBA rungtynėse tarp „Toronto Raptors“ ir „Brooklyn Nets“ J.Valančiūnas pelnė 14 taškų. / Raymondo Vysniausko nuotr.

Lietuvos krepšininkas įmetė 14 taškų, atkovojo 10 kamuolių, o „Raptors“ penktadienį namie 132:113 sutriuškino Rytų konferencijos autsaiderius.

Tai buvo rezultatyviausias „Raptors“ mačas per klubo istoriją, neskaitant rungtynių su pratęsimais.

„Mes gynėmės labai agresyviai, o tada tiesiog bėgome“, – paprastai pergalės receptą aprašė šeimininkams 28 taškus pelnęs DeMaras DeRozanas.

Kartu tai buvo šeštoji paeiliui „Raptors“ pergalė prieš „Nets“ – tokios serijos šių ekipų tarpusavio istorijoje dar nebuvo.

J.Valančiūnas šįkart žaidė 25 min., pataikė 4 dvitaškius iš 9, visas 6 baudas, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, vieną metimą blokavo ir dusyk prasižengė.

Po trijų kėlinių „Raptors“ persvara tebuvo vienas taškas, bet ketvirtajame kėlinyje šeimininkai atliko didį spurtą, žaisdami be J.Valančiūno.

Sumažintu penketu, vietoj lietuvio po krepšiu pastatę Lucasą Nogueirą, Toronto krepšininkai nudūmė į antrą pergalę iš eilės ir liko antri Rytų konferencijoje.

Paskutinėje – penkioliktoje pozicijoje esančios „Nets“ popieriai – prasti. Tai buvo devintasis šios komandos pralaimėjimas iš eilės ir šešioliktasis žaidžiant išvykoje. Iš viso svečiuose šį sezoną Bruklino ekipa laimėjo tik sykį per 19 mačų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28, Kyle'as Lowry 20, DeMarre'as Carrollas 18 (11 atk. Kam.), Corey Josephas 16, Jonas Valančiūnas 14 (10 atk. Kam.).

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 23, Brookas Lopezas 20.

„Utah Jazz“ – „Detroit Pistons“ 110:77.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius