2017 03 04 /08:19

Jono Valančiūno minutės ir toliau dramatiškai traukiasi, bet „Raptors“ laimėti tai netrukdo

Jonas Valančiūnas ir vėl nerado vietos aikštėje, bet „Toronto Raptors“ (37-25) iškovojo svarbią pergalę prieš tiesioginį savo oponentą dėl geresnės vietos Rytų konferencijoje. Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 114:106 (35:27, 27:26, 17:25, 35:28) pranoko „Washington Wizards“ (36-24).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

„Centras“ iš Lietuvos šį kartą žaidė tik 13 minučių. Didžiąją dalį jų J.Valančiūnas praleido pirmoje rungtynių pusėje, o kai sprendėsi svarbiausiai įvykiai, uteniškiui teko viską stebėti nuo atsarginių suolo.

Jis trečią kartą šį sezoną pelnė vos 2 taškus, pataikęs vieną dvitaškį iš dviejų, atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, dukart suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Šį mačą J.Valančiūnas tikrai norės kuo greičiau pamiršti. Jam esant aikštėje komanda pelnė 18 taškų mažiau nei varžovai ir tai buvo blogiausias rodiklis „Raptors“ gretose.

Šį sezoną mažiau minučių jis buvo gavęs vos kartą – rungtynėse su „Boston Celtics“.

Ši pergalės Kanados klubui buvo svarbi dėl to, jog šiuo metu ekipa Rytuose užima trečią vietą, o juos vejasi būtent klubas iš sostinės. Šį sezoną savo varžovus „Raptors“ įveikė du kartus ir sykį pralaimėjo, tad jei po reguliaraus sezono abiejų komandų pergalių ir pralaimėjimų balansas bus vienodas, aukštesnę vietą užims Torontas.

Rungtynės klostėsi pagal D.Casey suplanuotą scenarijų. Pirmoje rungtynių pusėje jo vyrai netgi turėjo 19 taškų pranašumą, bet atleido vadžias ir trečiajame kėlinyje šeimininkai buvo išsiveržę į priekį.

Vis dėlto tuomet iniciatyvos ėmėsi DeMaras DeRozanas ir net 14 iš 21 „Raptors“ taškų paskutiniame kėlinyje įmetęs Normanas Powellas.

„Wizards“: Johnas Wallas 30, Bradley Bealas 27, Otto Porteris 18, Markieffas Morrisas 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 32, Normanas Powellas 21, Cory Josephas 15, Serge'as Ibaka 14 (8 atk. kam.), Dolenas Wrightas 9, Patrickas Pattersonas 8.