2017 01 20

„Knicks“ pritrūko taiklių Mindaugo Kuzminsko metimų

Mindaugas Kuzminskas trečiąsias rungtynes iš eilės žaidė starto penkete, tačiau šį kartą lietuvio metimai dažniau skriejo pro šalį, nei kėlė „Madison Square Garden“ žiūrovus iš kėdžių. O „New York Knicks“ 110:113 (27:38, 40:28, 19:34, 24:13) turėjo pripažinti „Washington Wizards“ ekipos pranašumą.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“/AP nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ nusileido „Wizards“ klubui 110:113.
  • M.Kuzminskas trečiąsias rungtynes paeiliui pradėjo starto penkete.
  • Lietuvis per 18 minučių pelnė 6 taškus.
  • C.Anthony vien per antrąjį kėlinį pelnė 25 taškus.

M.Kuzminskas pirmojo kėlinio viduryje pataikė pirmąjį savo tritaškį, bet vėliau pro šalį skriejo visi keturi tolimi metimai.

Likusius taškus M.Kuzminskas susirinko baudų metimais. Iš viso per 18 minučių 27-erių puolėjas įmetė 6 taškus (1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

M.Kuzminskui būnant aikštėje, „Knicks“ įmetė 15 taškų mažiau nei „Wizards“. Tai buvo prasčiausias +/- rodiklis visoje Niujorko komandoje.

Krepšininkas atskleidė, kad NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynių rinkimuose savo balsą atidavė Carmelo Anthony, Kristapui Porzingiui ir LeBronui Jamesui, tačiau kaip tikra superžvaigždė tą vakarą sužaidė „Wizards“ gynėjas Johnas Wallas.

Per 32 lemiamas dvikovos sekundes jis pelnė 4 taškus. Dviem baudų metimais jis iš pradžių išvedė „Wizards“ į priekį 111:110, o vėliau sugriebęs kamuolį po netaiklaus Carmelo Anthony metimo, nuskuodė per visą aikštę ir galingu dėjimu įtvirtino persvarą 113:110.

Netrukus jis perėmė kamuolį iš Brandono Jenningso ir „Knicks“ prarado progą tritaškiu išplėšti pratęsimą. „Wizards“ tai buvo 4-oji pergalė iš eilės.

Neužteko ir Carmelo Anthony šou. „Knicks“ lyderis vien per antrąjį kėlinį buvo pelnęs 25 taškus, kurie padėjo šeimininkams pirmauti prieš pertrauką 67:66. Tiesa, „Wizards“ perėmė iniciatyvą ir lemiamą ketvirtį pradėjo pirmaudami 100:86.

Vis dėlto galingas į rikiuotę su 15 taškų nuo suolo grįžusio Kristapo Porzingio dėjimas pradėjo spurtą 7:0, o likus žaisti 48 sek. „Knicks“ atsidūrė priekyje 110:109. Likęs laikas priklausė J.Wallui.

„Knicks“ vertėsi be pagrindinio vidurio puolėjo Joakimo Noah, kuris gydosi čiurnos traumą.

„Knicks“: C.Anthony 34 (10 atk. kam.), D.Rose'as 20, K.Porzingis 15, K.O'Quinnas 14, J.Holiday 11.

„Wizards“: J.Wallas 29 (13 rez. perd.), O.Porteris 23, M.Morrisas 14, M.Gortatas 12 (12 atk. kam.), J.Smithas 11, K.Oubre 10.