2019 03 22

„Kovo beprotybė“: Ignas Brazdeikis startavo pergale ir galingais dėjimais

Igno Brazdeikio atstovaujama „Michigan State Wolverines“ universiteto komanda NCAA „kovo beprotybės“ kovas pradėjo pergale 74:55 (34:21, 40:34) prieš „Montana Grizzlies“ ekipą.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis dar pirmajame kėlinyje greitų atakų metu smaginosi įspūdingais dėjimais.

Iš viso Lietuvoje gimęs, tačiau Kanadoje užaugęs krepšininkas per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 0/3 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

„Man patiko, kaip mes įėjome į rungtynes. Antrojo kėlinio pradžioje turėjome mažą duobelę, bet išlipome ir iš jos“, – kalbėjo Mičigano komandos treneris Johnas Beileinas.

„Wolverines“ ekipa tarp 32 geriausių NCAA komandų pateko jau trečius metus iš eilės. Šeštadienį Mičigano universiteto žaidėjų laukia „Florida Gators“ komandos išbandymas.

„Wolverines“: C.Matthews 22 (10 atk. kam.), I.Brazdeikis 14 (7 atk. kam.), J.Teske 11 (9 atk. kam.).

„Grizzlies“: S.Pridgettas 17, A.Rorie ir T.Fallsas po 10.