2015 07 08

Mantas Kalnietis NBA vasaros lygoje žaidė tik epizodiškai

Mantas Kalnietis trečiosiose NBA vasaros lygos rungtynėse nespėjo suprakaituoti. Lietuvos rinktinės įžaidėjas aikštėje praleido vos dvi minutes, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ nepasipriešino „Detroit Pistons“ krepšininkams – 65:90.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / „Scanpix“/AP nuotr.

M.Kalnietis aikštėje pirmą ir vienintelį kartą pasirodė 8-ąją rungtynių minutę. Tačiau ant parketo pabuvojęs iki pirmojo kėlinuko pabaigos, vėliau nuo atsarginių suolo jis nebepakilo.

Per trumpą atkarpėlę M.Kalnietis nespėjo pasižymėti.

Basketnews.lt skelbia, kad M.Kalnietis beveik nežaidė dėl kirkšnies traumos.

Vos dvi minutes sužaidęs M.Kalnietis anksčiau per dvejas rungtynes gavo pasireikšti vidutiniškai po 20 minučių ir pelnydavo po 7 taškus bei atlikdavo 5,5 rezultatyvaus perdavimo.

Aikštėje nepasirodė ir „Pistons“ atstovaujantis gynėjas Billy Baronas, praėjusį sezoną žaidęs Vilniaus „Lietuvos ryte“. Vasaros lygoje Orlande jis sužaidė vieninteles rungtynes su „Orlando White“ ir per 13 minučių įmetė 8 taškus.

„Pistons“ gretose Stanley Johnsonas surinko 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Pacers“ komandoje įžaidėjas Joe Youngas surinko 25 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

M.Kalnietis Orlande dar sužais dvejas rungtynes – liepos 9-ąją – su „Orlando Blue“, o liepos 10-ąją vyks paskutinės rungtynės, kuriose komandos skirstysis užimtas vietas.

Lietuvis siekia įsitvirtinti „Pacers“ gretose. Jei to padaryti nepavyks, krepšininkas pažadėjo atstovauti Kauno „Žalgiriui“.