2016 10 20 /08:35

Mindaugas Kuzminskas Bostone vėl spinduliavo didžiule energija

Mindaugas Kuzminskas rungtynėse su „Boston Celtics“ aikštėje pasirodė iškart po pertraukos, trečiojo kėlinio pradžioje. Per 23 sekundes jis perėmė kamuolį ir švystelėjo taiklų tritaškį „TD Garden“ arenoje. Didžiule energija vėl spinduliavęs lietuvis prisidėjo prie užtikrintos „New York Knicks“ pergalės 121:96 (28:27, 31:23, 33:23, 29:23).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas puolėjui vietos aikštėje vėl atrado tik po pertraukos. Bet M.Kuzminskas visada pasirengęs išbėgti į aikštę.

Per 17 minučių jis pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Pagal metimų skaičių Mindaugas buvo vienas iš šešių aktyviausių „Knicks“ krepšininkų.

M.Kuzminskas socialiniuose tinkluose vėl sulaukė didžiulio „Knicks“ sirgalių palaikymo.

Beje, ir todėl, kad aistruolių favoritu po truputį tampantis krepšininkas žaidė per 27-ąjį gimtadienį.

Bostone ryškiausiai spindėjo Kristapo Porzingio žvaigždė – latvis per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/9 dvit.).

Niujorko klubas vertėsi be Carmelo Anthony ir Derricko Rose'o.

„Knicks“ spalio 20-ąją sužais paskutiniąsias draugiškas rungtynes su „Brooklyn Nets“.

Sezonas M.Kuzminskui prasidės spalio 25-ąją Klivlande.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 20, Kyle'as O'Quinnas 13, Ronas Bakeris ir Saša Vujačičius po 12, Justinas Holiday ir Courtney Lee po 11.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 17, Terry Rozieris 13, R.J.Hunteris 12, Jordanas Mickey 10.