2016 10 05 /07:38

Kantriai savojo šanso laukusio Mindaugo Kuzminsko debiutas NBA neapkarto

Mindaugas Kuzminskas kantriai laukė savo šanso, tačiau galiausiai gavo galimybę ir trenerio pasitikėjimą pradėjo versti taškais. „New York Knicks“ ekipa priešsezoninėse NBA rungtynėse 103:130 (15:27, 27:41, 35:36, 26:26) neturėjo prošvaisčių rungtyniaudama su „Houston Rockets“, tačiau šis mačas įėjo į Lietuvos krepšinio istoriją. Pirmosiose savo rungtynėse stipriausioje planetos lygoje M.Kuzminskas pelnė daugiau taškų nei žaidė minučių.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / 15min nuotr.

Tris kėlinius M.Kuzminskas leido ant atsarginių suolo ir progą debiutuoti gavo tik ketvirtajame, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški, o šeimininkai turėjo 24 taškų persvarą.

Niujorko komandos vairininkas Jeffas Hornacekas leido lietuviui žaisti paskutines šešias dvikovos minutes ir Mindaugas vos tik žengęs į aikštę atliko rezultatyvų perdavimą.

Netrukus po greitos „Knicks“ atakos naujokas pelnė ir pirmuosius savo taškus NBA.

Iš viso debiutinėse rungtynėse su „Knicks“ marškinėliais M.Kuzminskas surinko 7 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/1 baudos.), atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Šansų šiame mače „Didžiojo obuolio“ komanda beveik neturėjo. Jau iki pertraukos „Rockets“ buvo susikrovę 26 taškų pranašumą.

Šiame mače Hjustono ekipoje pagrindiniu smuiku vėl griežė antrą dvigubą dublį iš eilės atlikęs Jamesas Hardenas. Šį kartą gynėjas pelnė 28 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Niujorko ekipą paskui save tempė latvis Kristapas Porzingis, kitas „Knicks“ naujokas Derrickas Rose'as įmetė 16 taškų.

Niujorko klubas kitas rungtynes žais spalio 9 dieną, kai susitiks su principiniu savo priešininku „Brooklyn Nets“.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28 taškai (3/3 dvit., 4/8 trit., 10/12 baud., 6 atk. kam., 11 rez. perd.), Ryanas Andersonas 26 (7/13 trit.), Trevoras Ariza, Nene ir Ericas Gordonas po 10, Kyle‘as Wiltjeris ir K.J.McDanielsas po 9.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 22 (3/5 dvit., 5/6 trit., 1/1 baud.), Derrickas Rose‘as 16, Carmelo Anthony 10, Courtney Lee 8, Mindaugas Kuzminskas ir Brandonas Jenningsas po 7.