NBA blyksnis: G.Popovichiaus susižavėjimas „Warriors“ ir M.Smarto konfliktas su treneriu

Šiandien NBA blyksnyje: kurioziškai netaiklių baudų metimų tęsinys, Greggo Popovichiaus pagyros geriausiai lygos komandai, „Celtics“ įžaidėjo konfliktas su ekipos asistentu bei naujas Bostono klubo rėmėjas, kurio reklama atsidurs ant komandos marškinėlių.
Kevinas Durantas ir Stephenas Curry
Kevinas Durantas ir Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Itin netaiklūs baudų metimai tęsiasi

„Scanpix“ nuotr./DeAndre Jordanas

Antradienį „Knicks“ vidurio puolėjas Joakimas Noah prajuokino krepšinio pasaulį, kai metė vieną prasčiausių baudų metimų per visą krepšinio istoriją, o praėjusios nakties rungtynėse jam atsakė ir „Clippers“ aukštaūgis DeAndre Jordanas.

Tik du Los Andželo klubo „centro“ metimai iš keturių lietė lanką, o Filadelfijoje susirinkę gerbėjai dėl to neslėpė džiaugsmo.

Iš viso D.Jordanas šiose rungtynėse metė 12 baudų metimų ir pataikė vos 4, o „Clippers“ patyrė pralaimėjimą prieš „76ers“ 110:121.

Greggas Popovichius žavisi „Warriors“

AFP/„Scanpix“ nuotr./Greggas Popovichius

„Spurs“ vyriausiasis treneris G.Popovichius nežiūri savo varžovų žaidimo ir jo neanalizuoja, o dažniausiai tai patiki savo asistentams bei skautams, kurie tuo pasirūpina. Tačiau strategas kartais įsijungia „Warriors“ rungtynes, nes jas žiūrėti tiesiog yra labai smagu.

„Dažnai įsijungiu Auksinės valstijos komandos rungtynes, nes jie žaidžia labai įdomiai, – pripažino Popas. – Reikia pripažinti, kad ši ekipa yra visai kito lygio negu visos likusios jos varžovės NBA.

Jie atliko puikų darbą. Suformavo pačią stipriausią įmanomą sudėti ir greitai išsiaiškino kaip rungtyniauti vienas su kitu. Nereikia šūkauti, kad tai nesąžininga. Gyvenimas yra nesąžiningas. Reikia eiti į aikštę ir bandyti juos nugalėti. Tai labai graži komanda.“

Marcusas Smartas įsivėlė į ginčą su komandos asistentu

AFP/„Scanpix“ nuotr./Marcusas Smartas

Praėjusios nakties pralaimėjimas stipriai paveikė „Celtics“ įžaidėją M.Smartą. Kol komanda atsiliko „Wizards“ komandai jis minutės pertraukėlės metu apšaukė savo ekipos asistentą, o vėliau atsiprašinėjo už savo poelgius.

Bostono klubo krepšininkas pripažino, jog pasielgė vaikiškai ir neprofesionaliai bei nori būti pavyzdžiu savo vaikams.

Beje į šias rungtynes pergalę iškovoję „Wizards“ atvyko vilkėdami juodą aprangą, kuri simbolizavo varžovų laidotuves aikštėje ir būsimą pralaimėjimą.

„Celtics“ marškinėlius papuoš „GE“ reklama

AFP/„Scanpix“ nuotr./Alas Horfordas

Taip gerbėjų nelaukiamos reklamos ant NBA marškinėlių vis dėl to pasieks stipriausią pasaulio krepšinio lygą kitą sezoną, o „Celtics“ pasirašė sutartį su elektros įrangos kompanija „GE“.

Bostono klubas tapo trečiuoju, kuris jau išsirinko savo komandos marškinėlius papuošiantį rėmėją, o tai jau padarė ir „76ers“ bei „Kings“.

„Celtics“ yra viena garsiausių komandų visame pasaulyje, kurios sąraše – net 17 NBA čempionų titulų.

Geriausi individualūs pasirodymai

Bradley Bealas 31 (5 rez. perd.),
Andrew Wigginsas 31 (6 atk. kam.),
Johnas Wallas 27 (7 rez. perd., 7 atk. kam.),
Isaiah Thomasas 25 (13 rez. perd.),
Tysonas Chandleris 22 (17 atk. kam.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius