2017 03 06

NBA blyksnis: tyla Niujorke nepatenkintas D.Greenas ir lygos mažylių ginčas

Šiandien NBA blyksnyje: tyla „Madison Square Garden“ labai nepatenkintas „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas, Stepheno Curry patekimas į geriausių snaiperių dešimtuką, puikus „Wizards“ naujoko pasirodymas ir pergalė prieš „Magic“ bei ginčo kamuolys, kurio laukėme visi.
Draymondas Greenas
Draymondas Greenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Draymondas Greenas liko nepatenkintas tylia arena Niujorke

„Scanpix“ nuotr./Draymondas Greenas

„Knicks“ komandos vadovai praėjusią naktį nusprendė atlikti eksperimentą ir pirmoje rungtynių pusėje nebuvo leidžiama jokia muzika, o per minutės pertraukėles nevyko jokios pramogos. Taip buvo norima žiūrovams suteikti tikrąjį krepšinio pojūtį, kad jie galėtų tinkamai pasimėgauti žaidimu.

Internete apie šį sumanymą sklido dvejopos nuomonės, o labiausiai „prieš“ pasisakė „Warriors“ krepšininkas D.Greenas, kuris manė, kad tai yra tikra nepagarba ir pasityčiojimas iš žaidimo:

„Tai apgailėtina. Tai pakeitė visą natūralaus žaidimo tėkmę. Pakeitė viską. Esame pripratę žaisti vienu būdu, o dabar reikėjo priprasti prie kito. Man tai yra tikra nepagarba žmonėms, kurie daugelį metų praleido dirbdami, kad rungtynėse žiūrovams būtų smagu.

Visuomet judame į priekį ir stengiamės viską patobulinti. Juk nesistengiame sugrįžti atgal prie to, kas buvo blogai. Čia tas pats, kas dabar atsisakyti kompiuterių ir sugrįžti prie popieriaus.“

Stephenas Curry pakilo į geriausių snaiperių dešimtuką

„Scanpix“ nuotr./Stephenas Curry

Sunku patikėti, tačiau vos aštuntąjį savo sezoną žaidžiantis S.Curry jau prasiskynė kelią į daugiausia tritaškių per visą NBA istoriją įmetusių žaidėjų dešimtuką. „Warriors“ įžaidėjas praėjusią naktį Niujorke aplenkė dešimtoje vietoje likusį ir jau karjerą baigusį Chauncey Billupsą (1830).

Šiuo metu krepšininkas yra įmetęs 1833, o iki devintoje vietoje esančio Joe Johnsono jam trūksta 80 tolimų metimų.

Beveik nėra abejonių, kad S.Curry jau netolimoje ateityje pasieks ir šio sąrašo viršūnę, kurioje šiuo metu yra Ray Allenas su 2973 pataikytais tritaškiais.

Bojanas Bogdanovičius „įsmeigė“ 8 tritaškius

AFP/„Scanpix“ nuotr./Bojanas Bogdanovičius

Panašu, kad mainai, kuriuos atliko „Wizards“ prieš mainų lango pabaigą, Vašingtono klubui bus nepaprastai naudingi. B.Bogdanovičius naujoje savo ekipoje rungtyniauja vis geriau, o praėjusią naktį padėjo jai iškovoti pergalę prieš „Magic“ 115:114.

„Wizards“ atsiliko 17 taškų skirtumu, tačiau B.Bogdanovičius ketvirtame kėlinuke pataikė 15 taškų, o iš viso rungtynėse sumetė net 8 tritaškius. Tai jo asmeninis karjeros rekordas.

Ginčo kamuolys, kurio laukėme visi

„Scanpix“/AP nuotr./Isaiah Thomasas

Praėjusios nakties mače „Celtics“ ir „Suns“ gretose rungtyniavo vieni žemiausių krepšininkų visoje NBA – 175 centimetrų ūgio Isaiah Thomasas ir Tyleris Ulisas (178 cm).

Žaidėjai antrame kėlinio viduryje šoko dėl ginčo kamuolio, o tai patiko daugeliui Finikse susirinkusių žiūrovų. Bostono ekipos mažylis laimėjo šią dvikovą, tačiau vėliau „Suns“ gynėjas išplėšė savo komandai pergalę rungtynėse.

The jump ball we've all been waiting for ????