2017 01 09

NBA: „Cavaliers“ trejeto šou ir kėdę suspardęs DeMarcusas Cousinsas

Sekmadienį NBA lygoje pergales šventė „Cleveland Cavaliers“ ir „Golden State Warriors“. NBA čempionus į priekį vedė lyderių trejetas, o „Warriors“ žaidimas iš kantrybės išvarė „Kings“ žvaigždę DeMarcusą Cousinsą.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Phoenix Suns“ (12-26) – „Cleveland Cavaliers“ (28-8) 116:120 (28:41, 25:28, 37:24, 26:27)

Fynikso ekipa namuose gerokai pagąsdino Rytų konferencijos lyderę.

Tiesa, LeBronas Jamesas ketvirtajame kėlinyje sutvarkė visus reikalus. Jis ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 iš 28 savo taškų ir išplėšė pergalę.

Pirmajame kėlinyje „Cavaliers“ pirmavo net 22 taškais, tačiau vėliau „Suns“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė tik taškas, tačiau šeimininkai taip niekada ir neišsiveržė į priekį. Kyrie Irvingas pridėjo 27 taškus, K.Love'as – 25.

Iš viso didysis trejetas kartu surinko 80 iš 120 komandos taškų.

Šiose rungtynėse dar nedebiutavo Klivlando ekipos naujokas Kyle'as Korveris. Krepšininkas atvyko iš „Atlanta Hawks“ ekipos ir gali pasirodyti jau antradienio rungtynėse su Juta.

L.Jamesas tapo 14-uoju žaidėju NBA istorijoje, pasiekusiu 10 tūkst. taškų iš žaidimo ribą.

Šias rungtynes stebėjo ir legendinis plaukikas Michaelas Phelpsas.

„Suns“: E.Bledsoe 31, D.Bookeris 28, T.Warrenas 15, M.Chrissas 12, P.J.Tuckeris ir M.Chandleris po 10.

„Cavaliers“: L.Jamesas 28, K.Irvingas 27, K.Love'as 25, I.Shumpertas ir C.Frye po 10.

„Sacramento Kings“ (15-22) – „Golden State Warriors“ (32-6) 106:117 (33:24, 25:27, 22:39, 26:27)

„Warriors“ į priekį išsiveržė tik trečiajame kėlinyje, kai spurtavo Stephenas Curry, pataikęs penkis tritaškius ir surinkęs 30 taškų.

Kevinas Durantas pridėjo 28 taškus, 7 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 blokus. Klay Thompsonas pelnė 18 taškų.

Jiems pavyko 124 rungtynes iš eilės nepralaimėti dvejų reguliariojo sezono rungtynių iš eilės.

Zaza Pačulija ketvirtose rungtynėse iš eilės pelnė bent 10 taškų. Gruzinas pasižymėjo ir juvelyrišku perdavimu S.Curry.

26-ą kartą šiame sezone „Warriors“ surinko 30 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo pirmosios NBA reguliariojo sezono rungtynės, transliuotos „Facebook“ tinkle. Tiesa, tik NBA gerbėjams Indijoje.

D.Counsinsas antrajame kėlinyje gavo jau dvyliktą techninę pražangą šiame sezone. Krepšininkas po pražangos pradėjo spardyti kėdę.

„Kings“: R.Gay 23, D.Counsinsas 17, A.Tolliveris 16, T.Lawsonas 15, D.Collinsonas ir G.Temple'as po 14.

„Warriors“: S.Curry 30, K.Durantas 28, K.Thompsonas 18, Z.Pačulija 10.