2017 05 08

NBA: po įspūdingo spurto „Wizards“ išlygino seriją su „Celtics“

„Washington Wizards“ namuose antrą kartą 121:102 (20:24, 28:24, 42:20, 31:34) palaužė „Boston Celtics“ ir išlygino NBA Rytų konferencijos pusfinalio seriją 2:2.
„Wizards“ – „Celtics“
„Wizards“ – „Celtics“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Bostono klubas šioje serijoje turėjo pranašumą 2:0, tačiau tai jau tik gražus prisiminimas. Vašingtono ekipa ketvirtose rungtynėse tiesiog nušlavė varžovus, kai trečiajame kėlinyje spurtavo 26:0.

Bradley Bealas buvo vienas pagrindinių komandos variklių ir pelnė 29 taškus. Johnas Wallas pridėjo 27 ir 12 rezultatyvių perdavimų, Markieffas Morrisas – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Bostono dievukas Isaiah Thomasas rungtynes pradėjo penkiais tritaškiais iš eilės ir per pirmas 15 minučių pelnė 17 taškų, tačiau tai buvo viskas. Per likusias rungtynes jis pridėjo vos du taškus. Tai buvo pirmas kartas atkrintamųjų kovų karjeroje, kai I.Thomas nepelnė bent 20 taškų antras rungtynes iš eilės.

Krepšininkas po rungtynių skundėsi teisėjų darbu, kuris leido grubų žaidimą, bet pripažino, kad varžovai buvo geresni.

„Wizards“ ypač gerai pasinaudojo Bostono žaidėjų klaidomis, kurias pavertė 34 taškais.

J.Wallas dešimtose atkrintamosiose rungtynėse iš eilės pelnė daugiau nei 20 taškų ir atliko daugiau nei 7 rezultatyvius perdavimus. Jis pranoko Michaelą Jordaną, kuriam pavyko šią seriją pratęsti iki aštuonių rungtynių.

Penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Bostone.

Rytų konferencijos finale šios poros nugalėtojo jau laukia „Cleveland Cavaliers“.

„Wizards“: B.Bealas 29, J.Wallas 27, O.Porteris 18, M.Morrisas 16, B.Bogdanovičius 13.

„Celtics“: I.Thomasas 19, T.Rozieris 16, K.Olynykas 14, A.Horfordas 11.