2017 11 13

NBA: R.Westbrooko gimtadienis ir gaivinanti „Thunder“ pergalė

„Oklahoma City Thunder“ (6-7) ekipa 112:99 (18:20, 26:22, 39:25, 29:32) nugalėjo „Dallas Mavericks“ (2-12) per Russello Westbrooko gimtadienį. Klubui tai bent trumpam padėjo pamiršti problemas.
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dėl traumų Oklahomos komandai negalėjo padėti net du startinio penketo žaidėjai – Carmelo Anthony ir Stevenas Adamsas.

C.Anthony pajuto nugaros skausmus prieš pat rungtynes, o S.Adamsas gydosi blauzdos traumą.

Jų trūkumą kompensavo Paulas George'as ir Russellas Westbrookas.

Net septynis tritaškius iš 12 pataikęs P.George'as surinko 37 taškus, R.Westbrookas – 27.

Tai buvo antra „Thunder“ pergalė po keturių iš eilės pralaimėjimų. Trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 26:10 ir užsitikrino lemiamą persvarą.

Dalaso ekipa pralaimėjo jau devintas rungtynes iš dešimties.

R.Westbrookas paminėjo 29-ąjį gimtadienį avėdamas oranžinius „Air Jordan“ batelius pirmoje rungtynių pusėje ir juodus – antrojoje.

Antrajame kėlinyje nesportinę pražangą už smūgį J.Grantui užsidirbo Dirkas Nowitzkis. Veteranas pareiškė nepasitenkinimą teisėjų sprendimu ir sulaukė techninės pražangos.

„Thunder“: P.George'as 37, R.Westbrookas 27, J.Grantas 10.

„Mavericks“: H.Barnesas 22, Y.Ferrellas 18, D.Smithas 15, D.Powellas 11.

Kitose rungtynėse „Detroit Pistons“ (10-3) 112:103 nugalėjo „Miami Heat“ (6-7).