2016 10 27

NBA sezoną starte pradėjęs D.Sabonis padėjo nuliūdinti nesvetingą „76ers“ areną

Aistrų kupina Filadelfijos „Wells Fargo Center“ arena itin nesvetingai pasitiko „Oklahoma City Thunder“ ekipą ir jos lyderį Russellą Westbrooką. Vis dėlto lemiamomis akimirkomis įžaidėjo ranka nedrebėjo, o „Thunder“ išsivežė pergalę 103:97 (23:24, 28:27, 18:24,34:22) prieš „Philadelphia 76ers“.
Rungtynės Filadelfijoje

Domantas Sabonis įsirašė į „Thunder“ istoriją, kaip pirmasis ekipos naujokas, pradėjęs debiutines rungtynes starto penkete.

Tačiau pradžia lietuviui kiek apkarto. Sužaidus tik 46 sekundes pirmajame ketvirtyje greitoje atakoje į gynybą nespėjęs Domantas sulaukė virš galvos praskrendančio Geraldo Hendersono. Varžovas įgrūdo ore komandos draugo perduotą kamuolį, dar išprovokuodamas ir lietuvio pražangą.

Vėliau lietuvis dar gavo bloką, bet vėl pasirodęs aikštėje antrajame ketvirtyje atrodė kur kas tvirčiau. Domantas pataikė tritaškį, vėliau pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio ir spėjo sugriebti 4 kamuolius.

Trečiajame ketvirtyje „Thunder“ naujokas žaidė kelias minutes, o lemiamomis mačo minutėmis aikštėje nepasirodė.

Per 16 minučių D.Sabonis pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvit., 1/3 trit.), 4 atkovotais kamuoliais ir dviem pražangomis.

Domanto tritaškis

Rungtynės „Thunder“ ekipai klostėsi ne taip lengvai, kaip buvo galima prognozuoti, tačiau pergalė galiausiai pasiekta.

Paskutinėmis minutėmis „Thunder“ atsirėmė į tvirtus lyderio R.Westbrooko pečius. Įžaidėjas puikiai dirigavo komandai, pats rinko taškus, nedrebėjo jo ranka ir metant baudas. Vis dėlto galutinį tašką rungtynėse padėjo turkas Enesas Kanteris, kurio puolime atkovotas kamuolys likus 10 sek. iki mačo pabaigos leido įmesti lengvą dvitaškį – 101:97.