2017 07 12

NBA vasaros lygoje D.Dulkys ir K.Pangosas nežaidė

Antradienį nei Deividas Dulkys, nei Kevinas Pangosas nepasirodė aikštėje per savo atstovaujamų komandų rungtynes NBA vasaros lygoje.
Kevin Pangosas
Kevinas Pangosas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

D.Dulkio atstovaujama „Golden State Warriors“ komanda po įnirtingos kovos ir dviejų pratęsimų 76:78 nusileido „Minnesota Timberwolves“ krepšininkams.

Vasaros lygoje pirmasis pratęsimas žaidžiamas tik dvi minutes, o antrajame rungtyniaujama iki tol, kol kuri nors komanda pelno taškus.

Sužaidus 21 sekundę „Timberwolves“ žaidėjas C.J.Williamsas dvitaškiu išplėšė komandai pergalę. Jis su komandos draugu Mattu Costello (15 atk. kam.) ir buvo rezultatyviausi nugalėtojų žaidėjai.

„Warriors“ ekipai 20 taškų per 33 minutes surinko pagrindinės sudėties žaidėjas ir NBA čempionas Patrickas McCaw.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Patrickas McCaw

Aikštėje nepasirodė ir pastarosiose rungtynėse daug laiko gavęs „Žalgirio“ legionierius Kevinas Pangosas, kurio atstovaujama „Washington Wizards“ 73:82 pralaimėjo „Chicago Bulls“.

Septintasis NBA naujokų biržos šaukimas suomis Lauri Markkanenas nugalėtojams per 33 minutes pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Jis pataikė 4 tritaškius iš dešimties.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Olivier Hanlanas

Buvęs žalgirietis Olivier Hanlanas buvo rezultatyvus, o jo atstovaujama „San Antonio Spurs“ 99:85 įveikė „Portland Trail Blazers“.

O.Hanlanas per 26 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius.