2017 11 18

Nesustabdomas: sunegalavęs Domantas Sabonis rinko dvigubą dublį

Domanto Sabonio stabilumas ir toliau džiugina Indianos klubo gerbėjus. Lietuvis pelnė dvigubą dublį, o „Pacers“ 107:100 (23:32, 24:26, 24:23, 36:19) nugalėjo „Detroit Pistons“.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Domantas Sabonis per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvitašk., 0/1 tritašk., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, perėmė vieną kamuolį, padarė vieną klaidą ir du kartus prasižengė.

Lietuvio +/– rodiklis buvo geriausias komandoje – +17.

Tiesa, D.Sabonis jautėsi itin prastai prieš rungtynes ir net nebuvo aišku, ar jis įžengs į aikštę.

„Aš vakar kažką suvalgiau ir man buvo labai bloga. Džiaugiuosi, kad galėjau džiaugtis, bet apie maistą net nenoriu galvoti“, – apie prastą savijautą kalbėjo krepšininkas.

Indianos klubas atsiliko net 22 taškais, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ ištempė atsarginis Lance'as Stephensonas, kuris pelnė visus 13 taškų ir lemiamą metimą paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti dvi minutes, jis pataikė itin tolimą metimą ir išvedė Indianos klubą į priekį 101:97.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ pataikė net šešis tritaškius.

Net ir pralaimėjus, Detroito ekipai sekėsi neblogai. Su 10 pergalių ir 5 pralaimėjimais „Pistons“ sezoną pradėjo viena geriausių serijų istorijoje. Pasiekti 10:3 ar geresnį santykį yra pavykę tik dar septynioms komandoms.

„Pistons“ vidurio puolėjas Andre Drummondas šį sezoną jau atkovojo 200 kamuolių. Jam tai pavyko padaryti antrą sezoną iš eilės. Dennisas Rodmanas tai padarė net tris kartus.

A.Drummondas vidutiniškai NBA lygoje atkovoja daugiausia kamuolių – 15,8.

„Pacers“: V.Oladipo 21, T.Youngas 18, D.Collinsonas 16, B.Bogdanovičius 15, L.Stephensonas 13, D.Sabonis 12.

„Pistons“: R.Jacksonas ir A.Bradley po 16, T.Harrisas ir I.Smithas po 15, L.Kennardas 13, A.Drummondas 11.