2017 02 07

Nuostabus puolimo mūšis NBA: įspūdingas LeBrono metimas, pratęsimas ir tritaškių lietus

Itin rezultatyvios rungtynės, tiesa, su pratęsimu, sužaistos JAV sostinėje Vašingtone, kur į svečius atvažiavę NBA čempionai „Cleveland Cavaliers“ krepšininkai 140:135 (36:22, 28:25, 32:25, 34:38, 20:15) palaužė „Washington Wizards“ (30-21),
LeBronas Jamesas įspūdingu tritaškiu išplėšė pratęsimą
LeBronas Jamesas įspūdingu tritaškiu išplėšė pratęsimą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

LeBronas Jamesas sužaidė tiesiog fantastiškas rungtynes, pataikydamas komandas į pratęsimą išvedusį tritaškį ir pasiekdamas karjeros rezultatyvių perdavimų rekordą (17).

„Karalius“ po taiklių Johno Wallo baudų metimų likus 3,4 sek. gavo labai gerą komandos draugo perdavimą per visą aikštę, žengė atgal už tritaškio linijos ir apsisukdamas įmetė neįtikėtiną tritaškį. Prieš kelias akimirkas LeBronas buvo prametęs itin lengvą metimą iš po krepšio.

Peržiūrėti turinį naujame langeLeBrono tritaškis

Tik prasidėjus pratęsimui LeBronas gavo šeštąją pražangą ir baigė mačą, tačiau tada darbo ėmėsi Kyrie Irvingas, per papildomą laiką įmetęs net 11 taškų.

Peržiūrėti turinį naujame langeKyrie Irvingo tritaškis

„Cavaliers“ šia pergale nutraukė įspūdingą Vašingtono klubo 17-os iš eilės pergalių namuose seriją. Pastarąjį mėnesį „Wizards“ buvo geriausia NBA komanda su 14 pergalių ir vos dviem pralaimėjimais.

L.Jamesas dar kartą įsirašė į NBA istoriją. „Karalius“ tapo pirmuoju žaidėju, patekusių į visų laikų geriausiųjų 20-ukus pagal rezultatyvumą (8-as), atkovotus kamuolius (13-as) ir perimtus kamuolius (20-as).

Peržiūrėti turinį naujame langeGalingas L.Jameso plakatas M.Morrisui

Rungtynės buvo įspūdingos – su nedidelėmis abiejų komandų sėkmingomis atkarpomis, daug gražaus žaidimo puolime, fantastiškais metimais, skundais dėl teisėjavimo ir keliomis techninėmis pražangomis.

„Cavaliers“ metė net 38 tritaškius ir pataikė lygiai pusę, „Wizards“ atsakė 12 pataikytų tolimų metimų iš 29-ių (41,4 proc.).

„Wizards“: B.Bealas 41 (6/14 trit.), O.Porteris 25 (5/7 trit.), J.Wallas 22 (12 rez. perd.), M.Gortatas 16, M.Morrisas 15, K.Oubre 11.

„Cavaliers“: K.Love'as 39 (6/10 trit., 12 atk. kam.), L.Jamesas 32 (6/8 trit., 7 atk. kam., 17 rez. perd.), K.Irvingas 23, T.Thompsonas 22 (12 atk. kam.), K.Korveris 13 (/8 trit.).