2016 04 14

Ouklandas švenčia: genialusis S.Curry padovanojo „Warriors“ istorinę 73-ąją pergalę

Tai, ko su nekantrumu laukė visas Ouklandas – įvyko. „Golden State Warriors“ (73-9) krepšininkai galingai finišavo paskutinėse NBA reguliaraus sezono rungtynėse ir iškovoję 73-ąją pergalę auksinėmis raidėmis įsirašė į stipriausios planetos krepšinio lygos istoriją.
Istorinė 73-oji „Golden State Warriors“ pergalė
Istorinė 73-oji „Golden State Warriors“ pergalė / „Scanpix“ nuotr.

Paskutinėse rungtynėse Auksinės valstijos kariai savoje „Oracle“ arenoje nesuteikė šansų 125:104 (37:23, 33:27, 32:31, 23:23) „Memphis Grizzlies“ (42-40) vyrams.

Laimėję trečiadienį „kariai“ pagerino lygiai prieš du dešimtmečius pasiektą fenomenaliu iki šiol atrodžiusį Michaelo Jordano ir „Chicago Bulls“ pasiekimą – 72 pergalės ir 10 pralaimėjimų.

Kaip ir visą istorinį sezoną, lemiamame mače „Warriors“ į priekį vedė Stephenas Curry. Ouklando ekipos mažylis jau per pirmąjį kėlinį pelnė 20 taškų, o įpusėjus kėliniui Steve'o Kerro auklėtiniai turėjo saugią 20 taškų persvarą – 70:50.

Iš viso S.Curry šiame mače pataikė net 10 tritaškių iš 19 ir surinko 46 taškus. Aštuntasis pataikytas tolimas metimas buvo istorinis – 400-asis šį sezoną. Jis tapo pirmuoju žaidėju lygos istorijoje, kuriam per sezoną pavyko įmesti 400 tritaškių.

„Warriors“: Stephenas Curry 46 (5/5 dvit., 10/19 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 16, Harrisonas Barnesas 15 (6 atk. kam.), Mareese'as Speightsas 12, Draymondas Greenas 11 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.).

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 24 (11/19 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud., 6 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 22 (3/3 trit.), JaMychalas Greenas 12 (8 atk. kam.), Jarrellas Martinas 11.