2017 04 16

Paskutinės sekundės nokauto išvengę NBA čempionai atkrintamąsias pradėjo pergale

CJ Milesas paskutinės sekundės metimu „Indiana Pacers“ ekipai galėjo išplėšti pergalę prieš „Cleveland Cavaliers“, bet to nepadarė.
„Cavaliers“ – „Pacers“
„Cavaliers“ – „Pacers“ / „Scanpix“ nuotr.

Būtent šios Rytų konferencijos ekipos atidarė NBA atkrintamųjų varžybų maratoną, kurį čempionų titulą ginantys „Cavaliers“ pradėjo pergalingai.

„Cavaliers“ namuose „Pacers“ krepšininkus įveikė rezultatu 109:108 (34:29, 32:30, 26:25, 17:24) ir serijoje išsiveržė į priekį 1-0.

„Cavaliers“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau „Pacers“ stengėsi neatsilikti. Rekordinę persvarą šeimininkai įgijo trečio kėlinio pabaigoje, kai nutolo 12 taškų (90:78).

Likus žaisti trims minutėms Jeffo Teague tritaškis išvedė „Pacers“ į priekį, tačiau „Cavaliers“ netruko kuklią persvarą susigrąžinti.

„Pacers“ įgijo teisę kontroliuoti kamuolį paskutines 20 sekundžių ir pasirengti pergalingam metimui.

Jį ruošėsi atlikti Paulas George'as, tačiau LeBronas Jamesas sumaniai prišoko prie „Pacers“ lyderio, padvigubindamas gynybą. To nesitikėjęs P.George'as numetė kamuolį CJ Milesui, kurio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

LeBronui Jamesui tai buvo 200-osios rungtynės NBA atkrintamosiose. Ir 18-tas kartas iš eilės, kai jo komanda laimėjo pirmąsias serijos rungtynes.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas (13 rez. perd.) 32, Kyrie Irvingas 23, Kevinas Love 17, Channingas Frye 11.

„Pacers“: Paulas George'as 29, Lance'as Stephensonas 16, Jeffas Teague'as 15, Monta Ellisas ir Mylesas Turneris po 11.