2016 01 01

Pavojaus signalas? Donato Motiejūno laikas aikštėje trumpėja

Už Atlanto Donatas Motiejūnas Naujuosius metus pasitiko rungtynėmis su NBA čempionais „Golden State Warriors“. „Houston Rockets“ kovojo iki galo, tačiau pralaimėjo, o lietuvis žaidė vos šešias minutes ir komandai padėti daug negalėjo.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Houston Rockets“ (16-18) – „Golden State Warriors“ (30-2) 110:114 (30:33, 29:28, 23:29, 28:24)

Be Stepheno Curry besiverčianti „Warriors“ ekipa surado naujus lyderius – penktą trigubą dublį pelniusį Draymondą Greeną ir 38 taškus surinkusį Klay Thompsoną.

Įžaidėjo pozicijoje S.Curry keičiantis D.Greenas atliko net 16 rezultatyvių perdavimų, pelnė 10 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Pagal trigubus dublius jis tapo NBA lyderiu.

Atkakliose rungtynėse raketos priartėjo likus žaisti penkias minutes, kai Jamesas Hardenas sumažino skirtumą iki trijų taškų. Tačiau nugalėtojai pelnė 6 taškus iš eilės ir atitrūko 111:102.

30 taškų pelnęs J.Hardenas buvo „Rockets“ lyderis.

Tuo tarpu, D.Motiejūnas aikštėje praleido vos šešias minutes ir spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvitašk., 0/1 tritašk.) bei kartą prasižengti.

Lietuvio konkurentas sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje Terrence'as Jonesas, kuris grįžo po traumos, taip pat nežibėjo ir per 14 minučių rinko 2 taškus.

Į startinį penketą pateko Clintas Capela, kuris per 23 minutes pelnė 5 taškus.

Auksinės valstijos kariai jau septynis kartus iš eilės reguliariajame sezone nugalėjo Hjustono klubą.

S.Curry jaučiasi geriau, bet dar nėra pasirengęs žaisti.

„Warriors“ treneris Luke'as Waltonas patikino, kad pirmadienį traumą patyręs S.Curry jaučiasi geriau, bet dar nėra pasirengęs žaisti. Manoma, kad jau greitai prie komandos turėtų prisijungti ir pagrindinis komandos treneris Steve'as Kerras, kuris gydėsi nugarą.

Jamesas McAdoo pirmajame kėlinyje susidūrė su Dwightu Howardu ir susižeidė akį. Jam prireikė trijų siūlių sutvarstyti žaizdą. D.Howardas pasižymėjo 21 tašku, 13 atkovotų kamuolių ir trimis blokais.

„Rockets“: J.Hardenas 30, D.Howardas 21 (13 atkv.kam.), P.Beverley 15, T.Ariza 11, M. Thorntonas 10.

„Warriors“: K.Thompsonas 38, A. Iguodala 20, S. Livingstonas 13, I. Clarkas 12, D.Greenas 10.