2017 01 12 /08:28

R.Rubio įspūdingas rekordas, nutrūkusi „Rockets“ serija ir „Cavs“ triuškinantis pralaimėjimas

Sunkiai pastaruoju metu NBA aikštelėse sustabdomas „Houston Rockets“ (31-10) klubas buvo priverstas nuryti karčią piliulę Minesotoje. Po devynių pergalių iš eilės Teksaso ekipa pralaimėjo „Minnestota Timberwolves“ (13-26) ekipai 105:119 (23:30, 31:25, 23:34, 28:30).
Ricky Rubio
Ricky Rubio / „Scanpix“ nuotr.

Andrew Wigginso vedami šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą bei šį pranašumą išlaikė iki didžiosios pertraukos.

Vis dėlto antroje rungtynių pusėje „Rockets“ perėmė iniciatyvą ir trečiajame kėlinyje buvo persvėrus rungtynių svarstyklės savo pusėn (69:68).

Tačiau tuomet „Timberwolves“ surengė spurtą 17:4 ir po šio smūgio svečiai neatsitiesė.

Puikiu pasiekimu šias rungtynes baigė Minesotos ekipai atstovaujantis Ricky Rubio. Ispanas atliko net 17 rezultatyvių perdavimų ir pasiekė naują klubo rekordą.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 28, Karlas-Anthony Townsas 23 (18 atk. kam.), Shabbazas Muhhamadas 20, Brandonas Rushas 12, Ricky Rubio (17 rez. perd.) ir Gorgui Diengas po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (12 rez. perd.), Ryanas Andersonas 18, Trevoras Ariza 16, Montrezlas Harrellas, Corey Breweris ir Nene po 9.

Titulą ginantys „Cleveland Cavaliers“ (28-10) krepšininkai patyrė 10-ąją nesėkmę šį sezoną. Čempionus gana nesunkiai sudorojo savo aikštėje žaidęs „Portland Trail Blazers“ (18-23) klubas – 102:86 (27:20, 22:21, 24:20, 29:25).

Pagrindinė tokio beviltiško pralaimėjimo priežastis – prastas taiklumas. Svečiai varžovų krepšį atakavo tik 34 procentų taiklumu (28/82 metimų).

Portlando ekipa taip pat gerokai agresyviau žaidė po krepšiu. Iš baudos aikštelės jie pelnė 46 taškus, kai jų varžovai tik 24.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 27, Allenas Crabbe'as 24, Damianas Lillardas 14, Maurice'as Harklessas 13 (5 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 11 (12 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 20 (11 atk. kam., 5 kld.), Kevinas Love'as 17 (8 atk. kam.), Kyrie Irvingas 11, Tristanas Thompsonas 9 (10 atk. kam.).