2016 10 06

„Raptors“ ir vėl pralaimėjo, Jonas Valančiūnas rezultatyvumu neblizgėjo

Jau trečiose ikisezoninėse NBA rungtynėse „Toronto Raptors“ su Jonu Valančiūnu patyrė antrą pralaimėjimą. Kanados klubas 98:104 (21:33, 30:29, 17:23, 30:19) nusileido „Los Angeles Clippers“ ekipai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Toronto klubas prastai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 12 taškų. Panaši „Clippers“ persvara išsilaikė tris kėlinius, bet likus žaisti keturias minutes Brady Heslipas 92:91 rezultatą persvėrė „Raptors“ naudai. Tačiau Los Andželo klubas geriau finišavo ir iškovojo pirmąją pergalę. Lemiamomis minutėmis J.Valančiūno aikštėje nebuvo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 21 minutę pelnė 6 taškus (2/3 dvitašk, 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, atliko du blokus, kartą suklydo ir kartą prasižengė.

Šiose rungtynėse nežaidė vienas iš „Raptors“ lyderių Kyle'as Lowry. Buvo nuspręsta pataupyti žaidėjo jėgas.

Pirmose rungtynėse „Raptors“ 97:93 nugalėjo „Golden State Warriors“, o vėliau 106:108 nusileido „Denver Nuggets“ ekipai.

„Raptors“: D.DeRozanas 20, C.Josephas ir B.Heslipas po 13, P.Pattersonas 10.

„Clippers“: B.Griffinas 24, R.Feltonas 17, D.Jordanas 14, A.Riversas 10.