2017 02 16 /07:30

„Raptors“ su Jonu Valančiūnu parodė valią – ištraukė pralaimėtas rungtynes

Ketvirtajame kėlinyje „Toronto Raptors“ (33-24) krepšininkai turėjo net 17-os taškų deficitą, tačiau žaisdami namie susiėmė ir išplėšė pergalę 90:85 (31:20, 13:21, 14:34, 32:10) prieš „Charlotte Hornets“ (24-32). Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, naujokas Serge'as Ibaka dar nežaidė.

Suprasti akimirksniu

• „Raptors“ panaikino 17-os taškų deficitą ketvirtajame kėl.
  • J.Valančiūnas užfiksavo 21-ąjį sezono dvigubą dublį
  • JV surinko 10 taškų ir atkovojo 11 kamuolių
  • Ketvirtajame kėl. lietuvis nežaidė nė minutės

Trečiasis ketvirtis šeimininkams prasidėjo ir baigėsi kone tragiškai. „Hornets“ startavo atkarpa 8:0 ir, įgiję pasitikėjimą savimi, kone negalėjo nepataikyti į krepšį.

„Hornets“ per trečią ketvirtį krepšį atakavo net 77 proc. taiklumu, o „Raptors“ sirgaliai jau švilpė saviems žaidėjams. Toronto ekipa prieš šį mačą jau buvo pralaimėjusi tris rungtynes iš eilės.

Vis dėlto prasidėjus lemiamam ketvirčiui viskas vėl greitai apvirto aukštyn kojomis. Šįkart jau „Raptors“ startavo gniuždančiu spurtu 20:2. „Hornets“ persvarą (75:58) ištirpo per penkias minutes ir „Raptors“ jau pirmavo (78:77).

Įpusėjus tragiškam trečiajam kėliniui Lucasas Nogueira pakeitė Joną Valančiūną aikštėje ir lietuvio ant parketo daugiau neišvydome. Jonas per ketvirtą kėlinį nesužaidė nė minutės, o iš viso rungtyniavo tik 20.

Nei jis, nei kiti „Raptors“ aukštaūgiai nesustabdė 27 taškus surinkusio „Hornets“ vidurio puolėjo Franko Kaminsky.

Vis dėlto JV spėjo surinkti dvigubą dublį – įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė. Tai buvo 21-asis Jono dvigubas dublis šį sezoną.

Po šių rungtynių „Raptors“ ekipa keliauja ilsėtis, mat šį savaitgalį vyks NBA Visų Žvaigždžių šventė.

Kitą mačą Toronto klubas žais tik vasario 24 dieną namuose prieš „Boston Celtics“. Į aikštę jau žengs ir Toronto ekipos naujokas Serge'as Ibaka. Tikimasi, kad į aikštę grįš ir šešias pastarąsias rungtynes dėl traumos praleidęs Patrickas Pattersonas.

„Raptors“: K.Lowry 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), N.Powellas 17, D.Carrollas 13 (11 atk. kam.), D.Wrightas 11, J.Valančiūnas (11 atk. kam.) ir D.DeRozanas (5/22 metim.) po 10.

„Hornets“: F.Kaminsky 27 (8/11 dvit.), K.Walkeris 24 (6/10 trit., 9 rez. perd.), N.Batumas 10.