2017 01 05

Šarlotėje – nutrūkusi įdomi Domanto Sabonio serija ir „sugelti“ gynyboje „Thunder“

Russellas Westbrookas buvo arti 17-ojo trigubo dublio šį sezoną, bet jį ir visą „Oklahoma City Thunder“ komandą gynyboje negailestingai sugėlė „širšės“. Domanto Sabonio klubas krito prieš „Charlotte Hornets“ 112:123 (22:27, 33:33, 33:27, 24:36).
Domantas Sabonis ir Kemba Walkeris
Domantas Sabonis ir Kemba Walkeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ pralaimėjo Šarlotėje 112:123
  • D.Sabonis pelnė 2 taškus
  • Lietuvis pirmą kartą nuo lapkričio 30-osios nemetė tritaškio
  • R.Westbrookas kamuoliu pataikė teisėjui į galvą ir gavo techninę

Starto penkete rungtynes tradiciškai pradėjęs D.Sabonis per 17 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/4 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

20-metis lietuvis nemėtė nė vieno tritaškio – pirmą kartą nuo lapkričio 30-osios ir po 15 rungtynių iš eilės.

Beje, iki dvikovos Šarlotėje Domantas per 5 pastaruosius susitikimus buvo pataikęs tik 1 tritaškį iš 12 (8,3 proc.), nors bendras jo pataikymo procentas iš toli dar siekia 39,3 proc.

„Thunder“ palūžo ketvirtajame kėlinyje, kurį pradėjo pirmaudami 88:87. Tačiau „Hornets“ laimėjo lemiamą 6 minučių atkarpą 22:11 ir šventė pergalę.

Prie jos rezultatyviausiomis sezono rungtynėmis prisidėjo prancūzas Nicolas Batumas, pelnęs 28 taškus.

„Thunder“ gretose Russellas Westbrookas surinko 33 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Enesas Kanteris pridėjo 22 taškus.

Beje, R.Westbrookas užsidirbo kuriozišką techninę pražangą. Baigiantis pirmajam kėliniui ir kulniuojant į „Thunder“ pasitarimą per minutės pertraukėlę, gynėjas norėjo perduoti kamuolį teisėjui. Tiesa, kai amerikietis šveitė kamuolį arbitro link, šis to nematė, o kamuolys pataikė tiesiai teisėjui į galvą.

Teisėjai už šį epizodą nusprendė skirti žvaigždei techninę pražangą, kuria R.Westbrookas negalėjo patikėti.

Technine pražanga R.Westbrookas šį sezoną baudžiamas jau 10 kartą. Beje, bent dvi techninės pražangos R.Westbrookui praėjusį vakarą buvo peržiūrėtos ir anuliuotos NBA.

Tuo tarpu „Hornets“ nutraukė 11 iš eilės pralaimėjimų „Thunder“ komandai seriją.

„Thunder“: R.Westbrookas 33 (10/31 met., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), E.Kanteris 22, S.Adamsas (12 atk. kam.) ir V.Oladipo po 20.

„Hornets“: N.Batumas 28, K.Walkeris 20 (9 rez. perd.), F.Kaminsky 17, M.Kiddas-Gilchristas 14 (11 atk. kam.).