2019 09 03

Senegalas parodė dantis – nustebinta Australijos rinktinė išvargo pergalę

Pasaulio čempionato H grupės lydere tapusi Australijos rinktinė tik po atkaklios kovos 81:68 palaužė Senegalo pasipriešinimą ir priartėjo prie antrojo etapo.
Patty Millsas
Patty Millsas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Australijos rinktinė prieš šias rungtynes net nesurengė pilnos treniruotės. Matyt, Senegalo triuškinantis pralaimėjimas Lietuvai atpalaidavo grupės lyderius, tačiau tai buvo klaida.

Afrikos komanda pradėjo rungtynes 5:0 ir rimtai kibo į atlapus varžovams. Po dviejų kėlinių australai turėjo trapų pranašumą 36:33.

Australai dviženklę persvarą įgijo tik trečiojo kėlinio viduryje 49:39. Intriga laikėsi ir ketvirtajame kėlinyje. Likus žaisti penkias minutes, Senegalas sumažino skirtumą 59:64.

Australijos krepšininkai padarė net 16 klaidų, Senegalas – tik 7.

Australijos rinktinę į pergalę vedė 22 taškus pelnęs Patty Millsas. 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus pridėjo Joe Inglesas.

Lietuvos rinktinė Senegalą sutriuškino net 101:47, o australai 108:92 palaužė Kanadą.

Paskutinėse H grupės rungtynėse Australija susitiks su Lietuva, kuri vėliau antradienį varžysis su Kanada.

Jeigu lietuviai įveiks Kanadą, australai užsitikrins vietą kitame etape.

Australija: P.Millsas 22, J.Inglesas 17, A.Baynesas 12.

Senegalas: X.Dalmeida 14, M.Ndouras ir Y.Ndoye po 13, M.Faye 12.