-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2017 01 30

Slogus pralaimėjimas: Jonui Valančiūnui teko išgirsti įtūžusio trenerio kritiką

„Toronto Raptors“ treneris Dwane'as Casey sunkiai tvardėsi stebėdamas savo auklėtinių žaidimą prieš „Orlando Magic“. Slogi „Raptors” nesėkmė 113:114 (36:27, 15:33, 27:22, 35:32) nustūmė Toronto komandą į trečią Rytų konferencijos vietą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Raptors“ pralaimėjo „Magic“ 113:114.
  • J.Valančiūnas pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.
  • „Raptors“ treneris po mačo užsipuolė žaidėjus dėl gynybos.
  • „Raptors“ žaidžia prasčiausią mėnesį nuo 2015-ųjų kovo.

„Tai buvo prasčiausias antrasis kėlinys, kokį esu matęs“, – tūžo D.Casey, kai pakiliai startavę „Raptors“ (36:27) antrąją žaidimo atkarpą pralaimėjo 15:33 ir išbarstė visą pranašumą.

Gynyba, o tiksliai – jokios gynybos, buvo didžiausias D.Casey galvos skausmas.

Pasak nepatikrinto šaltinio, per ilgąją pertrauką rūbinėje į karštą diskusiją su treneriu įsivėlė ir J.Valančiūnas. Treneriui galėjo nepatikti „centro“ gynyba prieš „Magic“ vidurio puolėją Nikolą Vučevičių, kurio 19 taškų per du kėlinius nustelbė lietuvio 7-is.

Beje, kai J.Valančiūnas baudos metimu padidino skirtumą 49:39, „Magic“ iškart po to pelnė net 19 taškų be atsako ir antrąjį kėlinį baigė atkarpa 21:2.

„Gynyba buvo žiauri. Ieškau penkių žaidėjų, kurie galėtų gintis, – krepšininkus plakė D.Casey. – Dabar grįšime į pradinę stadiją. Turime grįžti prie krepšinio pradmenų. Beveik sugrįžti į treniruočių stovyklą, kad susigrąžintume atgal savo gynybą.“

Antrajame kėlinyje „Magic“ pataikė 11 iš 17 metimų, kai „Raptors“ per paskutines 6 min. 52 sek. iš žaidimo nepataikė nė vieno.

Trenerio nepaguodė gerokai solidesnė antroji rungtynių dalis, kai „Raptors“ priartėjo prie „Magic“ 101:105, panaikindama 15 taškų deficitą (85:100).

„Tai buvo labai blogai. Kalti visi. Atsarginiai ir tie išėję į aikštę pridarė klaidų“, – piktinosi D.Casey.

„Raptors“ pralaimėjo 5 iš 6 pastarųjų rungtynių. „Raptors“ sausio mėnesį užbaigs mažesniu nei 50 proc. pergalių procentu – tai pirmas toks mėnuo nuo 2015-ųjų kovo.

Iki šios dvikovos „Magic“ prieš „Raptors“ buvo laimėję tik kartą per 16 pastarųjų susitikimų.

J.Valančiūnas per 28 minutes iš viso pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

„Raptors“: K.Lowry 33 (8 rez. perd.), D.DeRozanas 22, T.Rossas 17, J.Valančiūnas 12 (9 atk. kam.).

„Magic“: N.Vučevičius 25 (10 atk. kam., 4 blk.), D.J.Augustinas 21, C.J.Watsonas 15, S.Ibaka 12, E.Paytonas 11 (10 rez. perd.).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?