2017 12 14

Snaiperiu tampantis Jonas Valančiūnas vėl puikavosi dvigubu dubliu

„Toronto Raptors“ šventė pergalę 115:109 (37:31, 21:21, 34:27, 23:30) prieš „Phoenix Suns“ ekipą, o Jonas Valančiūnas atliko galingą dvigubą dublį ir toliau tobulino snaiperio taikiklį.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis atliko ir jau firminiu tampantį tritaškį, kurį pataikė trečiose rungtynėse iš eilės. Prie tritaškio linijos pirmajame kėlinyje atsidūręs J.Valančiūnas kiek stabtelėjo, bet pamatęs, kad varžovai net neskuba į gynybą, nubaudė juos taikliu tritaškiu. Pirmajame kėlinyje uteniškis surinko 10 taškų ir sukūrė gerą pagrindą savo ekipai.

Iš viso J.Valančiūnas per 30 minučių pelnė 20 taškų (7/12 dvitašk., 1/1 tritašk., 5/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Pirmą kartą savo karjeroje J.Valančiūnas antrose rungtynėse iš eilės surinko per 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Tai buvo jau septinta Toronto ekipos pergalė per aštuonerias rungtynes. DeMaras DeRozanas pelnė 37 taškus ir pakartojo sezono rekordą.

Be Devino Bookerio priversta verstis „Suns“ ekipa patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Su dvigubu dubliu rungtynes paliko ir Serge'as Ibaka, kuris pelnė 21 tašką ir atkovojo 13 kamuolių.

„Raptors“: D.DeRozanas 37, S.Ibaka 21, J.Valančiūnas 20, K.Lowry 12.

„Suns“: T.Danielsas 32, T.Warrenas ir G.Monroe po 17, T.Ulisas 16.