2018 01 16

Solidžiai žaidęs D.Sabonis padėjo pratęsti „Pacers“ pergalių seriją

„Indiana Pacers“ (24-20) krepšininkai įgavo pagreitį. Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 109:94 (31:21, 27:26, 27:18, 24:29) įveikė „Utah Jazz“ (17-26) ir pergalę šventė jau trečiame mače iš eilės.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Solidžias rungtynes sužaidė ir Indianos ekipai atstovaujantis jaunasis lietuvis Domantas Sabonis.

Puolėjas ant parketo praleido pusvalandį, per kurį pelnė 15 taškų (6/13 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Dviženklį taškų skaičių Domantas pelno jau šeštą kartą per pastarąsias septynias dvikovas.

Lemiamą spurtą svečiams pavyko suorganizuoti įpusėjus dvikovai. Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje „Pacers“ perėmė iniciatyvą ir savo šanso nebepaleido.

Jutos ekipai ypač trūksta puikiai besiginančio, bet vis dar traumuoto Rudy Goberto.

Antroje rungtynių pusėje svečiai pirmavo net 23 taškais ir paskutinėmis dvikovos minutėmis intriga nekvepėjo.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 23, Derrickas Favorsas 16, Rodney Hoodas 15.

„Pacers“: Victoras Oladipo 28, Thaddeusas Youngas 17, Domantas Sabonis (8 atk. kam.) ir Cory Josephas po 15, Bojanas Bogdanovičius 10.