2016 10 14

Spragėsius krimtusio LeBrono Jameso akivaizdoje Jonas Valančiūnas atakavo be klaidų

Jonas Valančiūnas iš LeBrono Jameso tvirtovės grįžta pakelta galva. „Toronto Raptors“ 119:94 (29:31, 40:19, 26:23, 24:21) nepaliko vilčių NBA čempionams „Cleveland Cavaliers“. Lietuvis atakavo krepšį be klaidų.
Jonas Valančiūnas ir Tristanas Thompsonas
Jonas Valančiūnas ir Tristanas Thompsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Raptors“ laimėjo Klivlande 119:94.
  • J.Valančiūnas pelnė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.
  • Lietuvis pataikė visus 5 dvitaškius.
  • LeBronas Jamesas buvo tausojamas ir nežaidė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs 24-erių vidurio puolėjas iš viso žaidė 20 minučių, pataikė visus 5 dvitaškius ir pelnė 10 taškų, sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Trečiojo kėlinio viduryje prisėdęs ant suolo, vėliau 213 cm ūgio krepšininkas nuo jo nebepakilo. Visai kaip ir kiti „Raptors“ starto penketo žaidėjai, iš kurių geriausiai pasirodė įžaidėjas Kyle'as Lowry.

Šiam prireikė vos 20 minučių pelnyti net 25 taškus. Kitas įžaidėjas Cory Josephas taip pat buvo rezultatyvus – įmetė 17 taškų.

Tiesa, J.Valančiūnas aikštėje nesutiko LeBrono Jameso. Šis buvo tausojamas ir trenerio sprendimu nerungtyniavo.

Beje, prie „Cavaliers“ atsarginių suolo NBA žvaigždė sau ramiausiai kramsnojo spragėsius.

Be lyderio likusius „Cavaliers“ į priekį vedė Kevino Love'o ir Kyrie Irvingo duetas – pelnė atitinkamai 19 ir 13 taškų.

J.Valančiūnas ir „Raptors“ iki oficialios NBA sezono pradžios dar sužais trejas draugiškas rungtynes – su Buenos Airių „San Lorenzo“, „Detroit Pistons“ ir „Washington Wizards“ komandomis. Paskutinis draugiškas susitikimas – spalio 21-ąją, o NBA sezonas startuoja spalio 25-ąją.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 25, Cory Josephas 17, DeMarre'as Carrollas 13, Normanas Powellas 11, Jonas Valančiūnas 10.

„Cavaliers“: Kevinas Love 19, Kyrie Irvingas 13 (8 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 8.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius