2017 07 04

Susidūrė pirmasis ir trečiasis NBA šaukimai – laimėjo J.Tatumas

NBA vasaros lygos kovas stebintys krepšinio gerbėjai išvydo intriguojančią pirmojo ir trečiojo naujokų biržos šaukimų kovą. „Boston Celtics“ ekipa 89:88 įveikė Philadelphia „76ers“.
Jaysonas Tatumas (11) ir Markelle'as Fultzas (7)
Jaysonas Tatumas (11) ir Markelle'as Fultzas (7) / „Scanpix“/AP nuotr.

„76ers“ gretose žaidęs pirmasis biržos šaukimas Markelle'as Fultzas per 22 minutes įmetė 17 taškų (4/11 dvit., 2/5 trit., 2/4 baudos), blokavo 3 metimus, bet pats suklydo keturis kartus.

Filadelfijos ekipoje žaidė ir buvęs „Neptūno“ gynėjas Larry Drew, pasižymėjęs 10 taškų ir 5 rezultatyviais perdavimais. Jis žaidė net 30 minučių.

„Celtics“ gretose debiutavo trečiasis biržos šaukimas Jaysonas Tatumas, kurio dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė komandai pergalę.

Pergalingas metimas

Per 33 minutes jis pelnė 21 tašką (7/12 dvit.), atkovojo 7 ir perėmė net 5 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ į priekį vedė praėjusių metų trečiasis šaukimas Jaylenas Brownas, surinkęs 29 taškus ir 13 atšokusių kamuolių.