2017 01 21

Tritaškius atradęs Donatas Motiejūnas patyrė skaudų pralaimėjimą

Penktadienį NBA lygoje Donato Motiejūno geidusi „Brooklyn Nets“ (9-33) ekipa Naujajame Orleane 143:114 (29:32, 37:22, 43:30, 34:30) sutaršė naująją lietuvio ekipą „Pelicans“ (17-27).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Youtube“ nuotr.

Donatas Motiejūnas per 12 minučių pelnė 6 taškus (2/5 tritašk.), atkovojo du kamuolius, blokavo vieną metimą ir kartą prasižengė.

Lietuvis pirmą kartą šį sezoną pataikė daugiau nei vieną tritaškį. Iš viso šį sezoną D.Motiejūnas vidutiniškai per 12 minučių renka 3,2 taško ir atkovoja 2,5 kamuolio.

Bruklino ekipa nutraukė vienuolikos pralaimėjimų iš eilės seriją. Tai buvo skambiausia klubo pergalė šiame sezone – taškų rekordas pagerintas net 16 taškų. Trečiajame kėlinyje pelnę 43 taškus jie sužaidė rezultatyviausią kėlinį šiame sezone.

Po 23 taškus nugalėtojams pelnė Brookas Lopezas ir Bojanas Bogdanovičius.

Daug prasčiau sekėsi D.Motiejūno ekipai. Dieną prieš tai į „All Star“ startinį penketą įtrauktas Anthony Davisas pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, bet trečiajame kėlinyje patyrė traumą. Tuo metu „Pelicans“ apie pergalę pasvajoti jau negalėjo.

Prie Bruklino ekipos pergalės stipriai prisidėjo atsarginiai žaidėjai, kurie pelnė net 73 taškus.

„Pelicans“: A.Davisas 22, D.Cunninghamas 14, T.Jonesas 13, J.Holiday 12, B.Hieldas 11.

„Nets“: B.Lopezas ir B.Bogdanovičius po 23, C.LeVertas 17, L.Scola 14, Q.Acy ir R.Hollis-Jeffersonas po 12, R.Foye 11, S.Dinwiddie 10.