2017 04 20

Vašingtone – teisėjų ir gynėjų šou

„WAllStar!“ – socialinius tinklus drebino „Washington Wizards“ profilis. Kai kurie Vašingtono gyventojai dar nėra matę, kad jų komanda būtų laimėjusi dvi pirmąsias NBA atkrintamųjų varžybų rungtynes. Nes tai įvyko prieš 38 metus. Teisėjai gadino rungtynes, bet pergalės neatėmė – „Wizards“ antrąsyk pranoko „Atlanta Hawks“ komandą 109:101 (23:24, 28:19, 23:35, 35:23).
Johnas Wallas
Johnas Wallas / „Scanpix“/AP nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Wizards“ namuose palaužė „Hawks“ 109:101.
  • Serijoje iki 4 pergalių „Wizards“ pirmauja 2-0.
  • J.Wallas ir B.Bealas kartu pelnė 63 taškus.
  • Teisėjai užfiksavo 55 pražangas.

„Mes žaidėme krepšinį, o jie – MMA kovų menus“, – po pirmojo pralaimėjimo pareiškė „Hawks“ puolėjas Paulas Millsapas.

Arbitrai nepasakys, kad tai turėjo įtakos teisėjavimui antrajame mače, tačiau jie fiksavo kiekvieną prisilietimą, o tai virto net 29 švilpukais per du pirmuosius kėlinius ir dar 26 po pertraukos – iš viso suskaičiuotos net 55 pražangos.

„Teisėjai, jūs užknisat!“ – šaukė daugiau nei 20 tūkstančių aistruolių „Verizon Center“ arenoje, kai švilpukai trukdė rungtynių tėkmei – komandos metė 71 baudos metimą.

Bet aistruoliai dar garsiau šaukė duetui, kuris surengė istorinį pasirodymą Vašingtone.

Johnas Wallas pelnė 32, o Bradley Bealas 31 tašką – tai pirmoji „Wizards“ žaidėjų pora, nuo 1986-ųjų kartu perkopusi 30 taškų žymą.

Ketvirtajame kėlinyje šie vyrukai dviese 24:23 pranoko visą „Hawks“ komandą.

Jiedu ištraukė „Wizards“, kurie prieš ketvirtąjį kėlinį atsiliko 74:78.

„MVP! MVP!“ – keiksmus teisėjams, keitė sirgalių šūksniai J.Wallui.

94 proc. atvejų NBA atkrintamosiose varžybose 2-0 pirmaujanti komanda laimėdavo seriją. Ši keliasi į Atlantą – artimiausias mačas vyks šeštadienio vidurnaktį 0 val. 30 min.

„Hawks”: P.Millsapas 27 (10 atk. kam.), D.Schroderis 23, T.Hardaway'us 19, T.Prince'as 12.

„Wizards“: J.Wallas 32 (9 rez. perd.), B.Bealas 31, M.Gortatas 14 (10 atk. kam., 5 blk.), B.Jenningsas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius