2016 08 09

Venesuela pažadino JAV rinktinės žvėrį

Venesuelos rinktinė pirmajame kėlinyje taškas į tašką žingsniavo su Rio olimpinių žaidynių favoritais. Be to užteko supykdyti stipriausią komandą pasaulyje. Pažadinti amerikiečiai smogė 30:8 ir vėliau pervažiavo Venesuelą 113:69 (18:18, 30:8, 27:25, 38:18).
Kevinas Durantas
Kevinas Durantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po pirmojo kėlinio 18:18, kuriame amerikiečiai suklydo net 6 kartus, vėliau jie antrąją dešimties minučių atkarpą laimėjo net 30:8 ir pasidėjo pergalės pamatus.

7,5 minučių atkarpą JAV laimėjo net 24:4, o Kevinas Durantas iki pertraukos aikštėje praleido 17 minučių.

Amerikiečiai buvo negailestingi. Jie iki rungtynių pabaigos neatleido akseleretoriaus ir ketvirtąjį kėlinį taip pat laimėjo 20 taškų. Galutinis rezultatas – 44 taškų skirtumas.

Rungtynių pabaigoje JAV krepšininkai laužė „Carioca“ arenos lankus. Paulas George'as taip galingai sugrūdo kamuolį iš viršaus, kad bent trys amerikiečių atsarginių suolo žaidėjai atsidūrė aikštėje.

DeAndre Jordanas triuškino lanką kraudamas per varžovų rankų mišką.

Beje, šiose rungtynėse Carmelo Anthony pelnė 14 taškų ir rezultatyviausių JAV rinktinės žaidėjų sąraše olimpinių žaidynių istorijoje pakilo į trečiąją vietą.

JAV: Paulas George'as 20 (6/7 met.), Jimmy Butleris 17, Kevinas Durantas 16 (5/5 met.), Carmelo Anthony ir DeAndre Jordanas (9 atk. Kam.) po 14.

Venesuela: Johnas Coxas 19, Gregory Echenique 18.