Publikuota: 2015 gegužės 21d. 17:45

Vienas „Hawks“ lyderių DeMarre'as Carrollas greičiausiai žais

DeMarre Carrollas
„Scanpix“/USA Today Sports nuotr. / DeMarre Carrollas

Prieš antrąsias NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynes tarp „Atlanta Hawks“ ir „Cleveland Cavaliers“ klubų „vanagai“ viliasi, kad DeMarre'as Carrollas patyrė nesunkią traumą.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Papildyta 22:20 val.: klubas tikisi, kad D.Carrollas žaisti antrose serijos rungtynėse vis dėlto galės. „Kartais reikia galvoti, kad yra blogai. Dabar mes esame pozityvūs ir tikimės, kad jis žais“, – sakė „Hawks“ treneris M.Budenholzeris.

Vienas svarbiausių „Hawks“ žaidėjų D.Carrollas susižeidė pirmųjų serijos iki keturių pergalių rungtynių ketvirtajame kėlinyje. Puolėjas greitoje atakoje parkrito verždamasis po krepšiu, vaizdo įraše matyti, kad kontakto su varžovu nebuvo.

Buvo likusios tik penkios minutės iki mačo pabaigos, tačiau D.Carrollas rungtynių tęsti negalėjo, iš aikštės išeiti jam padėjo komandos draugai.

„Medikai sako, kad jis pasitempė kelį. Rytoj jam bus atliekamas magnetinio rezonanso tyrimas ir žinosime daugiau“, – po mačo sakė „Hawks“ strategas Mike'as Budenholzeris.

„Mums labai nepasisekė. Kalbame apie vaikiną, kuris visus metus labai sunkiai dirba ir puikiai žaidžia. Jau praradome Thabo Sefolosha, o dabar galime netekti dar vienos svarbios komandos dalies“, – apie komandos draugą kalbėjo puolėjas Kentas Bazemore'as.

Nors D.Carrollas buvo vienintelis „Hawks“ startinio penketo narys, nepatekęs į NBA visų žvaigždžių rungtynes, tačiau tapo kone geriausiu žaidėju atkrintamosiose.

Po 16,2 taško renkantis puolėjas kartu su Jeffu Teague yra rezultatyviausias komandoje. D.Carrollas taip pat atkovoja po 6,4 atšokusio kamuolio ir pagal šį rodiklį ekipoje nusileidžia tik viems žaidėjams, be to, yra vertinamas už puikią gynybą.