2014 03 06

15 pergalių seriją nutraukęs Rimo Kurtinaičio treniruojamas „Chimki“ – ant bedugnės krašto

Ne laiku nutrūko įspūdinga Rimo Kurtinaičio treniruojamo Maskvos srities „Chimki“ klubo pergalių serija. 15 rungtynių iš eilės Europos taurės turnyre laimėję Pamaskvio krepšininkai pirmose aštuntfinalio serijos rungtynėse svečiuose 59:75 (12:28, 10:8, 20:19, 17:20) neprilygo Valensijos „Valencia Basket“ krepšininkams su Kšištofu Lavrinovičiumi ir prieš atsakomąsias rungtynes namuose turės net 16 taškų deficitą.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Alfredo Pliadžio nuotr.

K.Lavrinovičius rungtynėms nebuvo registruotas, nes komandai gali padėti tik Ispanijos lygos pirmenybėse.

Atsakomosios serijos rungtynės vyks po savaitės, kovo 12 dieną, Rusijoje.

Labai prastai rungtynes pradėję svečiai dar pirmajame kėlinyje atsiliko šešiolikos taškų skirtumu ir jo panaikinti nesugebėjo iki pat mačo pabaigos. Po Lubošo Bartono tritaškio lemiamame ketvirtyje, sužaidus tris minutes, „Valencia Basket“ komandos pranašumas šoktelėjo iki 23 taškų (67:44) ir, nors svečiams pavyko kiek sumažinti atsilikimą, prieš atsakomąsias rungtynes R.Kurtinaičio vedamą ekipą slegia net šešiolikos taškų deficitas.

„Valencia Basket“: Oliveris Lafayette'as (4/5 trit.) – 16, Romainas Sato (7 atk. kam.) 15, Rafa Martinezas (3/5 trit., 7 atk. kam.) – 14, Justinas Doellmanas (6 atk. kam.) – 11, Bojanas Dubljevičius 10 taškų.

„Chimki“: Marko Popovičius, Jamesas Augustine'as (5/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Mike'as Greenas po 11, Sergejus Monia, Krešimiras Lončaras ir Jegoras Vialcevas po 6 taškus.