2014 01 22

24 lietuvių taškai neišgelbėjo „Budivelnyk“ nuo pralaimėjimo Europos taurėje

Svarus lietuvių indėlis Kijevo „Budivelnyk“ ekipai nepadėjo iškovoti pergalės Europos taurės „Last 32“ etape. Kijevo klubas išvykoje apmaudžiai 84:88 (26:20, 30:31, 15:16, 13:21) pralaimėjo Jeruzalės „Hapoel“.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / budivelnyk.ua nuotr.

Dainius Šalenga aikštėje praleido 21 minutę, per jas pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, kartą suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Per 28 minutes Darjušas Lavrinovičius pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 varžovo pražangas, dukart suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balus.

Michailas Anisimovas žaidė 17 minučių, per kurias įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), po krepšiu sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovo pražangas, triskart prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Budivelnyk“: Blake‘as Ahearnas 16, Sergejus Gorbenka ir DaJuanas Summersas po 12, Janis Strelniekas ir Ricky Minardas po 10.

„Hapoel“: Joshas Duncanas 20, Yotamas Halperinas 19, Bracey Wrightas 13.