2011 10 21

Kauno „Žalgiris“ turėjo vargo su „Baltais“, Mindaugas Kuzminskas pelnė 30 taškų

Ir toliau be pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žengia Kauno „Žalgiris“ (4/0), kuris svečiuose 91:73(21:24, 18:16, 20:18, 32:15) įveikė Kauno „Baltų“ (1/2) ekipos krepšininkus.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgiris“ šiame mače vertėsi be Sonny Weemso ir DeJuano Collinso.

Pirmasis kėlinys „Žalgiriui“ nieko gero nežadėjo, mat kelių minučių atkarpą jie pralaimėjo net 11:0. Ir tik dėl gerai sužaistos antrojo kėlinio dalies jiems skirtumą pavyko kiek sumažinti – 21:24. Antrajame kėlinyje „Baltai“ buvo dar labiau atitrūkę (32:23), bet kėlinio pabaigoje žalgiriečiams vėl pavyko priartėti, šįsyk iki minimumo – 39:40.

Po pertraukos iniciatyvą jau turėjo savo rankose „Žalgirio“ krepšininkai, kurie daugiau ar mažiau pirmavo visą trečiąjį mačo kėlinį. Tačiau jau ketvirtojo kėlinio pradžioje „Baltai“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai (60:59). Vis tik, nepaisant „Baltų“ pastangų, „Žalgiris“ po truputį didino savo persvarą, o po Marko Popovičiaus tolimo metimo jie pirmavo jau 82:71. Mindaugas Kuzminskas mače ir toliau tęsė savo šou, po jo dėjimo „Žalgiris“ galutinai įtvirtino savo pergalę – 91:73.

M.Kuzminskas per 29 minutes pelnė 30 taškų (10/13 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, gavo bloką, 3 kartus prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 30 (6 atk. kam.), Marko Popovičius 16, Milovanas Rakovičius 15 (6 atk. kam.), Paulius Jankūnas 11 (6 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Baltai“: Edgaras Ulanovas ir Mario Delašas po 13, Siimas-Sanderis Vene 12, Žygimantas Janavičius (5 rez. perd.) ir Mindaugas Kupšas po 10.