2014 02 01

83 sekundės, LKL atnešusios pergalę Prienams

Lietuvos krepšinio lygoje Prienų „TonyBet“ klubas 77:76 namie nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą, nepaisant to, kad likus minutei ir dvidešimt trims sekundėms iki susitikimo pabaigos uteniškiai dar pirmavo solidžia aštuonių taškų persvara.
Prienų „TonyBet“
Prienų „TonyBet“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prieniškiai šį sezoną nekart sugebėjo laimėti įtemptus mačus, tačiau tokio trilerio per trumpą laiką nebuvo nė karto.

Uteniškiai sėkmingiau pradėjo rungtynes, per pirmojo kėlinio pirmąją pusę susikrovę dešimties taškų persvarą.

Suintensyvinę žaidimą, aikštės šeimininkai skirtumą beveik panaikino, tačiau pakiliai iki pertraukos žaidusių „Juventus“ krepšininkų pavyti nesugebėjo.

Sužaidus dvi minutes trečiajame kėlinyje po Artūro Valeikos dėjimo iš viršaus „TonyBet“ pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį, o netrukus, po Martyno Linkevičiaus taiklaus dvitaškio, pasiekė rekordinę septynių taškų ribą.

Vos tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai krito į duobę bei pralaimėjo atkarpą 3:12.

Netrukus dar viena nesėkminga aikštės šeimininkų atkarpa pastariesiems galimybes laimėti sumažino iki minimumo – per 83 sekundes jie privalėjo panaikinti 8 taškų deficitą.

Jų užteko. Laimėta atkarpa 9:0, per kurią „Juventus“ krepšininkai vos kartą sugebėjo išmesti kamuolį į varžovų krepšį, tačiau nesugebėjo apsiginti nuo lemiamo Mindaugo Lukauskio tolimo metimo.

Nugalėtojams M.Linkevičius pelnė 20 taškų, A.Valeika 18, M.Lukauskis 15, Laimonas Kisielius 12.

„Juventus“ ekipai 16 taškų įmetė Edgaras Stanionis.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):