2010 02 08

ACB lyga: iš lietuvių nesėkmės kartėlį rijo tik Delininkaitis (visi rezultatai)

Ispanijos ACB krepšinio lygoje sekmadienį rungtyniavo šeši krepšininkai iš Lietuvos. Visi jie kartu sudėjus pelnė 61 tašką, o pergale džiaugėsi penki iš šešių.
41FP100204C916
Iš lietuvių rezultatyviausiai žaidė R.Kaukėnas – 18 taškų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aštuonioliktąją pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos reguliariojo sezono XXI turo rungtynėse iškovojo trečią vietą užimantis Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Madrido „Real“ klubas, sekmadienį svečiuose 96:67 (29:17, 25:15, 22:20, 20:15) sutriuškinęs lygos autsaiderę Tomo Delininkaičio Mursijos „CB Murcia“ (4 pergalės ir 17 pralaimėjimų) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R. Kaukėnas pelnė 18 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir po kartą suklydo bei prasižengė. Per nepilnas 23 minutes jis pataikė visus 3 tritaškius, 3 dvitaškius iš 5 ir realizavo visus 3 baudų metimus.

16 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Novica Veličkovičius, po 12 – Ante Tomičius bei Darjušas Lavrinovičius.

19 minučių žaidęs (19:14) puolėjas iš Lietuvos pataikė vienintelį mestą tritaškį, visus 4 dvitaškius, realizavo 1 baudos metimą iš 2, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir po du sykius suklydo bei prasižengė.

16 minučių aikštelėje prleidęs T. Delininkaitis šeimininkams pelnė 4 taškus (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/2), trissyk suklydo ir prasižengė 2 kartus.

Pralaimėjusiųjų ekipoje išsiskyrė Milošas Vujaničius (20 tšk.), Paulo Prestesas ir Joshas Asselinas (po 12 taškų).

Pergale džiaugėsi ir Katelynas bei Andriuškevičius

Aštuntąją pergalę sekmadienį iškovojo ir į tryliktąją vietą pakilo Mindaugo Katelyno ir Martyno Andriuškevičiaus Alikantės „Meridiano“ klubas, namuose 85:82 (24:17, 21:25, 23:20, 17:20) palaužęs į keturioliktąją poziciją nukritusių Fuenlabrados „Ayuda en accion“ (8/13) krepšininkų pasipriešinimą.

Antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose buvęs M. Katelynas pelnė 15 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė. Per 24 su puse minutės (24:28) jis pataikė 1 tritaškį iš 2 bei 6 dvitaškius iš 10.

25 su puse minutės žaidusio M. Andriuškevičiaus sąskaitoje 10 taškų (dvitaškiai 4/6, baudos 2/3), 6 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas, dvi klaidos ir dvi pražangos.

Seibutis žaidė vos keturias minutes

Šeštąją pergalę iškovojo septynioliktoje vietoje esanti Renaldo Seibučio Bilbao „Bizkaia“ ekipa, savo aikštėje 84:67 (15:15, 28:17, 23:15, 18:20) nugalėjusi vienuoliktojoje pozicijoje atsidūrusį Manresos „Suzuki“ (9/12) klubą.

Vos 4 minutes ir 7 sekundes aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 2 taškus (dvitaškiai 0/1, baudos 2/3) ir kartą prasižengė.

ACB lygoje pirmauja 19 susitikimų laimėjusi „Regal FC Barcelona“ komanda.

Malagos „Unicaja“ 97 72 Bilbao „Lagun Aro GBC“

Ispanijos ACB lygos lyderių rikiuotė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)