2014 03 10

Vokietijos krepšinio lygoje Adas Juškevičius prie klubo pergalės pridėjo 12 taškų

Šešioliktą pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XXV turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Bonos „Telekom Baskets“ klubas su Benu Veikalu, namuose 80:63 (13:21, 19:14, 17:13, 31:15) įveikęs pirmenybių autsaiderius Tiubingeno „Walter Tigers“ (4 pergalės ir 20 pralaimėjimų) krepšininkus.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per daugiau nei 27 žaidimo minutes (27:18) B.Veikalas pataikė 1 tritaškį iš 4, prametė visus 3 dvitaškius bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Į vienuoliktąją vietą pakilo Brėmerhafeno „Eisbaren“ (10/15) ekipa su Adu Juškevičiumi, savo aikštelėje 89:78 (26:23, 26:19, 14:15, 23:21) privertusi pasiduoti į dvyliktąją poziciją nukritusią Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (10/15) komandą.

Starto penkete žaidusio Lietuvos krepšininko sąskaitoje – 12 (tritaškiai 2/4, dvitaškiai 2/2, baudos 2/2) taškų, 4 po krepšiais sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei išnaudotas 5 asmeninių pražangų limitas (24 min. 23 sek.).

Keturioliktąją vietą užimantis Tryro TBB (9/16) klubas su Laurynu Samėnu šio turo mačą svečiuose 60:72 (14:20, 16:18, 9:16, 21:18) pralaimėjo čempionato lyderiams Miuncheno „Bayern“ (22/3) krepšininkams.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 12 taškų, gynyboje atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo bei surinko 4 pražangas. Per 21 su puse žaidimo minutės L.Samėnas pataikė 4 dvitaškius metimus iš 7.