2010 04 26

Adrijos lygos finalas: „Partizan“ išplėšė pergalę metimu nuo aikštės vidurio (video)

Adrijos krepšinio lygos finalo rungtynėse Zagrebo „Cibona“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 74:75 (14:15, 17:16, 13:13, 16:16, 14:15) po pratęsimo nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams. Neįtikėtiną pergalingą metimą serbai pataikė likus žaisti 0,6 sekundės.
Belgrado krepšininkai išplėšė pergalę iš per anksti pradėjusių švęsti varžovų
Belgrado krepšininkai išplėšė pergalę iš per anksti pradėjusių švęsti varžovų / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtam kėliniui artėjant į pabaigą Bojanas Bogdanovičius įmetė tritaškį ir išvedė šeimininkus į priekį (74:72), tačiau svečiams dar buvo likusios 0,6 sekundės. Gavęs kamuolį Dušanas Kečmanas metė jį nuo vidurio aikštės ir pataikė, taip išplėšdamas neįtikėtiną pergalę Serbijos čempionams.

Nugalėtojams Aleksandras Maričius (11 atk. kam.) pelnė 14 taškų, Lawrence'as Robertsas – 13, Petaras Božičius – 11, D.Kečmanas pridėjo 10 tšk.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė po 31 tašką surinkę Jamontas Gordonas (11 išprov. praž.) bei Marko Tomasas.