2014 02 16

Aleksandras Petrovičius: yra du kandidatai į komandą, bet nesutariama dėl finansų

Vilniaus „Lietuvos rytas“ sugrįžo į pergalių kelią VTB Vieningosios lygos varžybose. Sostinės klubas namuose 104:86 sutriuškino Nymburko ČEZ. Po pergalės Vilniaus komandos treneris Aleksandras Petrovičius atskleidė, kad prie komandos prisijungti gali du svarstomi kandidatai, tačiau kol kas nėra susitarta dėl finansinių detalių.
Aleksandras Petrovičius
Aleksandras Petrovičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Po rungtynių „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Aleksandras Petrovičius buvo patenkintas savo auklėtinių žaidimu. Nors per pirmuosius du kėlinius varžovai atkakliai priešinosi vilniečiams, pasak kroato, per didžiąją pertrauką atlikti taktiniai sprendimai leido Vilniaus komandai susikrauti tvirtą persvarą ir pasiekti pergalę.

„Rungtyniavome pakiliai, demonstruojame gerą žaidimo ritmą jau kelintose rungtynėse iš eilės. Norėjome laimėti, kadangi siekiame išlikti tarp dviejų stipriausių grupės komandų VTB lygoje. Taip pat buvo labai svarbu pratęsti pergalių seriją, kadangi trečiadienį laukia labai svarbus mačas Europos taurės turnyre. Laimėjome, padalinome žaidėjų laiką aikštėje ir viskas buvo puiku.

Iš pradžių puolime atrodėme gerai, bet vėliau keliskart gynyboje padarėme keistas klaidas. Po didžiosios pertraukos skyrėme didesnį dėmesį kai kuriems Čekijos krepšininkams ir be didesnės pagrindinių žaidėjų pagalbos pasiekėme pergalę.

Šios komandos problema yra tai, kad, kai gerai žaidžiame puolime, atsipalaiduojame gynyboje. Tačiau negaliu skųstis – sužaidėme geras rungtynes Prienuose, Stambule taip pat puikiai rungtyniavome. Daugumos žaidėjų galvose dabar yra trečiadienio rungtynės su „Cedevita“, nes šis mačas lems viską. Džiaugiuosi, kad laimėjome, nepatyrėme traumų ir turime pakankamai laiko pasiruošti artėjančiai dvikovai“, – teigė strategas iš Kroatijos.

A.Petrovičius atskleidė, kad komandą palikus Andreasui Glyniadakiui, „Lietuvos rytas“ ieško pastiprinimo. Tarp pretendentų prisijungti prie sostinės komandos yra du žaidėjai.

„Kandidatų sąraše yra dvi pavardės, tačiau kol kas nepavyksta sutvarkyti finansinių detalių. Tai yra klubo darbas, o mano prioritetas yra vesti komandą į priekį su tais žaidėjais, kokius turime šiuo metu“.

Antrose rungtynėse iš eilės pasireikšti progą gavo ir jaunasis „Lietuvos ryto“ žaidėjas Edvinas Šeškus. A.Petrovičius džiaugėsi šio krepšininko progresu.

„Gaila, kad pastaruoju metu jis išgyvena labai sunkų periodą, nes ta patirta trauma jį „nužudė“. Ilgą laiką jis daug laiko skiria fiziniam pasirengimui ir šiuo metu žymiai geriau atrodo. Įsilieti į žaidimą reikia laiko, tačiau treniruočių metu atiduoda visas jėgas“, – tvirtino treneris.