2012 09 30

Aleksandro Gomelskio taurė trečius metus iš eilės atiteko CSKA

Trečius metus iš eilės Aleksandro Gomelskio taurės turnyrą laimėjo Maskvos CSKA komandos krepšininkai. Rusijos čempionė namuose 82:65 (16:17, 26:19, 22:11, 19:18) įveikė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ su Simu Jasaičiu.
Milošas Teodosičius
Milošas Teodosičius / „Scanpix“ nuotr.

Ettore Messina treniruojamas klubas žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmė trečiajame kėlinyje. Jame sužaidus keturias minutes CSKA pirmavo šešiais taškais (50:44), tačiau Drew Nicholo iniciatyva šeimininkai ketvirtį užbaigė laimėta atkarpa 11-3.

Paskutiniame ketvirtyje maskviečiai atgal nebesižvalgė ir iškovojo A.Gomelskio taurę.

Primename, jog vakar armiečiai turnyro pusfinalyje po atkaklios kovos 89:87 palaužė Kauno „Žalgirio“ klubą.

S.Jasaitis finale per 20 minučių įmetė 4 taškus (2/5 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir išprovokavo pražangą.

CSKA: Milošas Teodosičius 12 (3/5 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Drew Nicholas, Aaronas Jacksonas ir Andrejus Vorontsevičius po 9, Vladimiras Micovas ir Aleksandras Kaunas po 8, Sonny Weemsas 7 (2/5 dvit., 1/2 trit.), Nenadas Krstičius ir Viktoras Khryapa po 6.

„Lokomotiv-Kuban“: Aleksas Maričius (8 atk. kam.) ir Nickas Calathesas po 14, Ali Traore 10, Maksimas Grigorjevas 7, Valerijus Likhodejus ir Jimmy Baronas po 6.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius