2013 02 13

Alytaus „Dzūkija“ iškovojo penktą pergalę iš eilės

Dėl gripo atidėtose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse antrą pergalę per dvi dienas ir penktą iš eilės iškovojo antroje turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtinusi Alytaus „Dzūkija“ (21-9). Trečiadienį (02.13) NKL naujokai išvykoje rezultatu 93:80 įveikė trečioje vietoje likusius Plungės „Olimpo“ (22-8) krepšininkus.
Plungės „Olimpo“ sirgaliai
Plungės „Olimpo“ sirgaliai / NKL

32 minutes komandos žaidė vienodu tempu (68:68), tačiau per paskutines 8 minutes svečiai į „Olimpo“ krepšį įmetė 25 taškus, šeimininkai atsakė 12 taškų ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Mindaugas Reminas. 16 taškų prie pergalės pridėjo Tauras Skripkauskas, dvigubą dublį surinkusio Cezary Trybanskio sąskaitoje 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, 12 įmetė Žydrūnas Kelys.

Plungės „Olimpo“ komandoje taškus pelnė tik penki krepšininkai. Audrius Maneikis į svečių krepšį įmetė 24 taškus, po 16 – Julius Kazakauskas ir Ignas Razutis, 13 taškų ir 12 atkovotų kamuolių surinko Mantas Kazonas. Komandos naujokas Toney McRay NKL čempionate debiutavo įmetęs 11 taškų.