2010 03 16

Anthony pelnė 45 taškus, tačiau neišgelbėjo „Nuggets“ nuo pralaimėjimo (video)

NBA rungtynėse pirmadienį Hjustono „Rockets“ (34 pergalės ir 31 pralaimėjimas) namie po atkaklios kovos 125:123 (38:29, 30:28, 25:38, 32:28) palaužė Denverio „Nuggets“ (45 ir 22) krepšininkus.
C.Anthony pelnė 45 taškus, tačiau Denverio komanda pralaimėjo
C.Anthony pelnė 45 taškus, tačiau Denverio komanda pralaimėjo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Denver Nuggets

Iki mačo pabaigos likus 20 sekundžių Carmelo Anthony dvitaškiu išlygino rezultatą – 123:123. Netrukus Aronas Brooksas atsakė tuo pačiu, taip išvesdamas savo komandą į priekį ir palikdamas varžovų atsakui 3 sekundes. Po „Nuggets“ minutės pertraukėlės C.Anthony spėjo mesti iš toli, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

Svečiams C.Anthony pelnė 45 taškus (18/35 metimai, 10 atk. kam.), Chauncey Billupsas ir J.R.Smithas įmetė po 17 taškų, Nene (10 atk. kam.) – 15, Arronas Afflalo – 12, Johanas Petro (10 atk. kam.) pridėjo 11 taškų.

Šeimininkams A.Brooksas (9 rez. perd.) surinko 31 tašką, Kevinas Martinas – 29, Luisas Scola (11 atk. kam.) – 23, Trevoras Ariza – 12 taškų.