2015 02 03

Atidėtame LMKL mače prireikė pratęsimo, bet per jį „Jaunosios talentės“ įmetė 1 tašką

Antradienį atidėtose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariojo sezono rungtynėse Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ svečiuose po pratęsimo 81:73 (14:13, 27:24, 18:22, 13:13, 9:1) įveikė Vilniaus „Jaunųjų talentų“ ekipą ir, iškovojusios dvyliktąją pergalę per dvidešimt susitikimų, pakilo į trečiąją vietą.
Vilniaus „Jaunieji talentai“
„Kibirkštis-VIČI“ – „Jaunieji talentai“ / Alfredo Pliadžio nuotr.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Laura Svarytė (12 atkovotų kamuolių), 18 – Greta Tamašauskaitė, 13 – Monika Petrauskaitė, 12 – Jolanta Marmienė.

Penkioliktą nesėkmę per 20-mt rungtynių patyrusioje ir septintojoje pozicijoje likusioje sostinės komandoje sėkmingiausiai žaidė Laura Juškaitė (23 tšk.), Gintarė Paulauskaitė (13 tšk.) ir Evelina Mauraitė (10 taškų).

Aštuonių ekipų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiančios Utenos „Utenos“ (20 pergalių) krepšininkės, o antroje vietoje lieka Marijampolės „Sūduva“ (14 pergalių ir 6 pralaimėjimai).