2013 12 23

Augustas Pečiukevičius tapo naudingiausiu Estijos krepšinio taurės finalo žaidėju

Estijos krepšinio taurę po metų pertraukos penkioliktą kartą klubo istorijoje iškovojo Tartu „Rock“ klubas su Augustu Pečiukevičiumi bei Vilmantu Diliu.
Augustas Pečiukevičius
Augustas Pečiukevičius / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Sekmadienį Tartu mieste vykusioje lemiamoje dvikovoje „Rock“ krepšininkai 71:69 (19:17, 13:20, 18:14, 21:18) įveikė šalies čempionę bei šio sezono lyderę Talino „Kalev“ komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Augustas Pečiukevičius. Jis į varžovų krepšį įmetė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 28 su puse (28:40) minutės lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 4, 3 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

„Rock“: Gertas Dorbekas 14, Janaras Taltsas 13, Vilmantas Dilys 9.

Pastarasis Lietuvos krepšininkas per nepilnas 34 minutes (33:43) pataikė 1 tritaškį iš 5 bei 3 dvitaškius iš 5. Be to jis atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 4 kartus.

„Kalev“: Frankas Elegaras 19, Indrekas Kajupankas 14, Tanelis Sokkas, Bamba Fallas 10.