Publikuota: 2015 sausio 24d. 00:10

„Barcelona“ ir „Olympiakos“ Eurolygoje iškovojo lengvas pergales

Vasillis Spanoulis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vasillis Spanoulis

Barcelona“ (2/2) krepšininkai Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės dvikovoje penktadienį namuose gana lengvai 92:77 (27:21, 22:17, 21:21, 22:18) įveikė vis dar be pergalių žengiančią serbų Belgrado „Crvena Zvezda“ (0/4) ekipą. Tuo tarpu F grupėje be pralaimėjimų žengianti graikų Pirėjo „Olympiakos“ (4/0) ekipa namuose 76:64 (17:18, 11:19, 26:16, 22:11) nugalėjo trečiąją nesėkmę patyrusius Vitorijos „Laboral Kutxa“ (1/3) krepšininkus.

„Crvena Zvezda“ Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje išliko vienintelė komanda, kuri dar neiškovojo pergalės. Tik vieną pergalę grupėje turi Kauno „Žalgiris“.

„Barcelona“: A.Abrinesas 15, A.Tomičius (10 atk. kam.) ir M.Hezonja po 12, J.Doellmanas ir M.Huertas po 11.

„Crvena Zvezda“: J.Blažičius 13 (6/8 dvitaškiai), B.Marjanovičius 12 (7 atk. kam.), M.Williamsas 11, S.Jovičius 10 (5/6 dvitaškiai).

Tuo tarpu F grupėje „Olympiakos“ tris kėlinius negalėjo palaužti ispanų. Tačiau ketvirtajame kėlinyje graikai pelnė 13 taškų be atsako – 67:53, ir likus 4 minutėms iki dvikovos pabaigos, nugalėtojas šioje akistatoje abejonių nekėlė.

„Olympiacos“: V.Spanoulis 27 (6/9 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai), O.Hunteris 14 (7 atk. kam.), B.Petway ir V.Mantzaris po 7.

„Laboral Kutxa“: D.Adamsas 12, T.Shengelia 10, M.Begičius 8.